سه‌شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۹ - ۲۰:۲۶
کد خبر68944

صدور ۳۸ پروانه ساختمانی در جنوب غرب تبریز طی فصل پاییز

صدور 38 پروانه ساختمانی در جنوب غرب تبریز طی فصل پاییز

شهردار منطقه هفت تبریز از صدور ۳۸ پروانه ساختمانی در جنوب غرب تبریز طی دو ماه فصل پاییز خبر داد.

به گزارش شهریار، محمد علی سلیمی در تشریح این خبر گفت: طی دو ماه مهر و آبان ۳۸ پروانه ساختمانی صادر شده است که از این تعداد ۲۰ پرونده در آبان ماه و ۱۸ پرونده نیز در مهر ماه صادر شده است.

وی با اشاره به اینکه تمامی فعالیت های شهری تحت تاثیر شیوع کرونا قرار دارد، اظهار داشت: علی رغم این مهم شهرداری منطقه هفت تمام تلاش خود را برای پاسخگویی به شهروندان محترم منطقه داشته و در کمترین زمان ممکن به پرونده های شهروندان رسیدگی می شود.

سلیمی همچنین تعداد پایانکارهای صادره طی دو ماه اخیر را ۲۶ پرونده عنوان کرد که در هر مهر و آبان هر کدام ۱۳ پرونده بررسی و پایانکار آنها صادر شده است.

وی به تعداد گواهی های حفاری، عدم خلافی اشاره کرد و افزود: طی این دوماه ۵۷ گواهی حفاری و ۴۰ گواهی عدم خلافی صادر شده است.

شهردار منطقه هفت با تاکید بر اینکه معاونت شهرسازی منطقه بدون تعطلیلی برای پاسخگویی به مطالبات شهروندان در تلاش و فعالیت هستند، گفت: در دو ماه از فصل پاییز ۸۲۴ گواهی جوابیه استعلام صادر شده است که از این تعداد ۲۹۶ پرونده در آبان ماه و ۵۲۸ پرونده در مهر ماه سال جاری توسط کارشناسان معاونت شهرسازی منطقه بررسی شده است.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
3 + 2 =