سه‌شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۵
کد خبر68945

سازماندهی خودروی جدید پشتیبانی عملیاتی در سازمان آتش نشانی

خودرو

خودرو جدید حامل تجهیزات عملیاتی با محوریت پشتیبانی آتش نشانان در صحنه های بحرانی در مجموعه ناوگان خودرویی سازمان قرار گرفته و به بهره برداری رسید.

به گزارش شهریار، آتش پاد علیرضا زبردست مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تبریز با اشاره به ضرورت پیش بینی تمهیداتی برای پشتیبانی تجهیزاتی آتش نشانان در صحنه های عملیات در وضعیت بحرانی گفت: آمادگی عملیاتی آتش نشانان سازمان  قابل ذکر و تقدیر است و بارها صحنه های بحرانی حوادث را با تکیه بر یادگیری اصول و فنون نوین عملیاتی و بکارگیری تجربیات قبلی  با موفقیت سپری کرده اند، اما در این میان نقش پشتیبانی تجهیزات در صحنه عملیات نمایانگر شاخص دیگری  برای  پیشبرد و کسب نتایج بهتر در صحنه عملیات است.

مدیر عامل سازمان آتش نشانی تبریز به  بازبینی تجهیزات به صورت ادواری از انبارهای لوازم عملیاتی اشاره کرد و افزود؛ تداوم این روند بازبینی ها می تواند به نقش جایگزینی لوازم و بهینه سازی این خودرو پشتیبان منجر شود و انبار گردانی نقش مهمی در این راستا دارد.

آتش پاد زبردست با قدردانی از تکمیل سریع و به بهره برداری رساندن این خودرو پشتیبان بیان داشت: سازماندهی و استقرار چندین دستگاه خودرو پشتیبان در ایستگاه های سازمان برای آینده شهر تبریز که  به سمت افزایش جمعیت، توسعه کارخانجات صنعتی در حومه و ساختمان های مسکونی بلند مرتبه حرکت می کند ضروری است  و قطعا مقدمات ساماندهی نمونه این خودرو در آینده نزدیک رقم می خورد.

وی ادامه داد: خودرو پشتیبانی تجهیزات عملیاتی با سازمان دهی نوین و پیش بینی رفع  نیازهای یک آتش نشان انجام گرفته و حامل  تجهیزات انفرادی یک آتش نشان است که می تواند تامین کننده نیازهای ضروری اجرای عملیات های بحرانی باشد.  

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
3 + 3 =