شنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۳
کد خبر69047

تمدید محدودیت تردد در وادی رحمت/ فقط بستگان درجه یک اموات مجاز به حضور هستند

وادی رحمت

مدیرعامل سازمان آرامستانهای شهرداری تبریز اعلام کرد: بر اساس ابلاغیه جدید ستاد پیشگیری از کرونا، محدودیت تردد در محدوده وادی رحمت تا اطلاع ثانوی تمدید شد.

به گزارش شهریار، فرخ جلالی با اشاره به پایان محدودیت های ۱۴ روزه در کلانشهر تبریز اظهار داشت: بر اساس ابلاغیه جدید ستاد یشگیری از کرونا، ممنوعیت تردد در وادی رحمت همچنان پابرجا بوده و مسیر شهرک اندیشه نیز مسدود خواهد ماند.

به گفته وی، یک باند ورودی وادی رحمت تا ایستگاه پمپ گاز و پمپ بنزین به صورت رفت و برگشت باز بوده و بقیه مسیر مسدود است.

جلالی با اشاره به اینکه فقط بستگان درجه یک برای انجام تشریفات نماز میت، تشییع و تدفین حضور یابند تصریح کرد: برای هر متوفی، فقط سه خودرو با کارت ویژه تردد حامل بستگان درجه یک مجاز به حضور در وادی رحمت هستند.

مدیرعامل سازمان آرامستانهای شهرداری تبریز با گلایه از شهروندانی که در طول مسیر وادی رحمت توقف و به صورت پیاده وارد بلوک های این محوطه می شوند خاطرنشان کرد: از این پس در صورت توقف خودروهای شهروندان در حاشیه مسیر وادی رحمت، توسط عوامل پلیس راهور اعمال قانون خواهند شد.

جلالی با بیان اینکه تمام محدودیت های اعمال شده با هدف تامین سلامت شهروندان اتخاذ شده است افزود: با توجه به حجم بالای اموات کرونایی و نیز ایجاد ازدحام ناشی از تشییع و تدفین، محدوده وادی رحمت یکی از کانون‌های خطرناک شیوع این بیماری به شمار می آید.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
1 + 3 =