چهارشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۹
کد خبر69929

شهردار منطقه ۳ تبریز:
اقدامات عمرانی احداث پارک باغشمال بدون توقف ادامه دارد

عملیات‌های عمرانی احداث پارک باغشمال بدون توقف ادامه دارد

شهردار منطقه 3 تبریز گفت: عملیات‌ عمرانی متعدد احداث پارک باغشمال توسط شهرداری منطقه ۳ تبریز، بدون توقف و تعطیلی و با اجرای تمهیدات مهار برودت هوا، با جدیت ادامه دارد.

به گزارش شهریار، داوود طالب نژاد شهردار منطقه ۳ تبریز  از تداوم اجرای عملیات‌های متعدد عمرانی در پارک در حال احداث باغشمال خبر داد و گفت: به جهت وسعت قابل توجه در نظر گرفته شده در این نقطه از شهر تبریز برای احداث پارک و اهمیت آن از ابعاد مختلف از جمله تأمین فضایی آرامش دهنده و سرسبز برای برگزاری اوقات فراغتی و استراحتی برای شهروندان، احداث پارک را با جدیت و بدون تعطیلی ادامه می‌دهیم.

طالب نژاد اظهار داشت: پارک ۱۰هکتاری باغشمال در نقطه مرکزی شهر، کمبود فضای سبز شهری را به اندازه قابل توجهی جبران خواهد کرد و در برنامه داریم که مطابق مطالعات و نقشه های اجرایی، ساختمان های تعیین شده در نقشه را نیز نگه داشته و با کاربری‌های فرهنگی و هنری، فضای پارک را از لحاظ فرهنگی نیز پربارتر کنیم.

شهردار منطقه، از عملیات های اجرا شده در احداث پارک باغشمال، به حفاری و لوله گذاری شبکه خام در داخل پارک برای آبیاری به طول ۴ کیلومتر، جدول گذاری به طول ۴۰۰ متر با جداول مدل طرح رومی که برای اولین بار در تبریز برای خلق فضایی زیبا و دلنشین اجرا می شود، حفاری و لوله‌گذاری شبکه فاضلاب پارک به ۳۵۰ متر با لوله های مخصوص فاضلاب (کاروگیت) تا به امروز که ادامه دارد و جانمایی و حفاری محل احداث ساختمان پست  برق داخل پارک اشاره کرد.

وی افزود: در حال حاضر نیز ۳ عملیات عمرانی، احداث دیوارهای ساختمان پست برق داخل پارک، ادامه اجرای عملیات لوله گذاری شبکه فاضلاب پارک و تخریب دو ساختمان موجود در داخل پارک در این روزهای سرد اجرا می شود.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
7 + 4 =