پنجشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۹ - ۰۹:۱۵
کد خبر69936

تداوم عملیات احداث تقاطع غیرهمسطح خیابان شهدای ارتش به بلوار سردار شهید سلیمانی

تداوم عملیات احداث  تقاطع غیرهمسطح خیابان شهدای ارتش  به بلوار سردار شهید سلیمانی

از سوی شهرداری منطقه ۲ تبریز، عملیات احداث تقاطع غیرهمسطح خیابان شهدای ارتش به بلوار سردار شهید قاسم سلیمانی، ادامه دارد.

به گزارش شهریار، باقر خوشنواز شهردار منطقه با اعلام این خبر گفت: به منظور سرعت بخشیدن به عملیات عمرانی تقاطع غیرهمسطح خیابان شهدای ارتش به بلوار سردار شهید قاسم سلیمانی، آرماتوربندی ضلع شرقی این پروژه، علیرغم برودت هوا همچنان تداوم دارد.

شهردار منطقه ۲ با عنوان اینکه به محض مساعد شدن شرایط جوی ادامه حفاری محل شمع های فونداسیون در کوله ضلع شرقی پروژه به همراه سبدگذاری و بتن ریزی این روگذر نیز عملیاتی می شود افزود: برای تسریع اجرای این پروژه رفع ترافیک شهری، تعریض و ایجاد راست گرد مسیر با انجام جدول گذاری مجدد و آسفالت ریزی در ضلع شرقی پروژه نیز خاتمه یافته است.

خوشنواز با عنوان اینکه این تقاطع غیرهمسطح در راستای شرق و غرب بلوار شهید سلیمانی و برای رفع ترافیک آن بعنوان اصلی ترین شریان مرکزی شهر تبریز از سوی شهرداری منطقه ۲ در قالب یک پروژه فرامنطقه ای عملیاتی گردیده، در تشریح مشخصات فنی آن گفت: روگذر خیابان شهدای ارتش بطول حدود ۵۲۵ متر و باندهای رفت و برگشت آن جمعا در ۱۵/۶۰ متر، از سوی معاونت فنی و عمرانی منطقه ۲ احداث می شود.

شهردار منطقه اعتبار اولیه برای احداث روگذر خیابان شهدای ارتش به بلوار سردار شهید سلیمانی را ۴۸۰ میلیارد ریال اعلام کرد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
1 + 1 =