چهارشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۶
کد خبر69939

قائم مقام شهردار تبریز طرح کرد:
شهرداری تبریز تنها نهاد همراه مردم در دوران کرونایی

موسایی

قائم مقام شهردار تبریز گفت: شهرداری تبریز تنها دستگاهی است که در موضوع شیوع اپیدمی کرونا در کنار مردم بوده و خارج از اختیارات خود به شهروندان کمک کرده است.

به گزارش شهریار، رسول موسایی در جلسه وبینار شورای شهر تبریز اظهار داشت: عملکرد شهرداری تبریز در حوزه مقابله با بیماری کرونا، علی رغم وسعت آن و اذعان دیگر دستگاه‌ها، مظلوم واقع شده است.

او افزود: در جریان محدودیت‌های کرونایی در آذرماه شهرداری تبریز با تمام توان خود پای کار آمده و با بهره‌گیری از اکیپ‌های صوتی، فضاسازی شهری و اکیپ‌های اعمال محدودیت در ساعات پایانی شب، تکالیف محوله از سوی ستاد استانی کرونا را به خوبی به جای آورد.

قائم‌مقام شهردار تبریز با اشاره به طرح غربالگری شهید سلیمانی اعلام کرد: در طرح شهید قاسم سلیمانی هم که مصوب ستاد ملی و ستاد استانی است، خانه به خانه مراجعه و به غربالگری شهروندان می پردازیم و برای داوطلبان این طرح نیز شیلد، لباس و ماسک و دستکش فراهم کرده ایم.

او اضافه کرد: امروز اگر آمار ابتلا و فوتی کرونا دراستان و کشور پایین آمده است، در سایه همین فعالیت های داوطلبانه در قالب طرح شهید سلیمانی است که مقرر شده شهرداری تبریز برای 4 ماه کلیه ملزومات این طرح را تامین و پشتیبانی کند.

او خاطرنشان کرد: آنچه که بیشتر به عنوان عملکرد شهرداری در حوزه مقابله با شیوع ویروس کرونا ارائه می شود، مبلغ مصوب شورای شهر است که خیلی بیشتر و ده‌ها برابر آن برای شهرداری تبریز هزینه داشته است.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
6 + 7 =