دوشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۹
کد خبر69992

پارک‌های منطقه ۳ بازگشایی شد

پارک ها جهت استفاده شهروندان بازگشایی شد

پارک های سطح حوزه استحفاظی شهرداری منطقه ۳ تبریز که مطابق دستور ستاد پیشگیری از کرونا ی شهرداری تبریز تعطیل شده بود، از امروز جهت استفاده شهروندان با رعایت دستورالعمل های بهداشتی بازگشایی شد.

به گزارش شهریار، پارک های سطح حوزه استحفاظی منطقه، با سپری شدن روزهای اوج ویروس کرونایی در شهر تبریز، از امروز مجددا" جهت استفاده شهروندان بازگشایی شد.

پارک های سطح حوزه که از اول آذر ماه با اوج گرفتن بیماری کووید ۱۹، مطابق دستور ستاد پیشگیری از انتشار ویروس کرونای شهرداری تبریز تعطیل شده بود، بعد از تعمیرات و بازسازی های لازم توسط واحد سیما، منظر و فضای سبز منطقه، مجددا" برای استفاده در اختیار شهروندان قرار گرفت.

کارکنان واحد سیما، منظر و فضای سبز شهری منطقه ۳ در این فرصت ۵۰ روزه، تعمیرات مورد نیاز از جمله تعمیر و تعویض شیرهای آب آشامیدنی در سطح پارک ها و سرویس بهداشتی و بهسازی سیستم روشنایی و تعویض لامپ های شکسته و سوخته را انجام دادند.

همچنین وسایل بازی کودکان و لوازم های ورزشی مستقر در پارک ها را نیز تعمیر و رنگ آمیزی و جهت استفاده شهروندان آماده کردند.

حال شهرداری منطقه از شهروندان درخواست می کند که در هنگام حضور در پارکها و استفاده از امکانات پارک از جمله لوازم ورزشی و سرویس های بهداشتی و... نهایت دقت در رعایت دستورالعمل های بهداشتی را داشته باشند تا دچار بیماری کووید ۱۹ نشده و همچنین از تکثیر و انتشار این ویروس جلوگیری کنند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
4 + 2 =