چهارشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۱
کد خبر70085

معاون خدمات شهری و اجرایی شهردار تبریز تاکید کرد:
تسریع عملیات لکه‌گیری آسفالت و رفع کیست‌های ایجاد شده در معابر شهر

39 تن آسفالت برای لکه گیری معابر حوزه شهرداری منطقه 2

معاون خدمات شهری و اجرایی شهردار تبریز بر تسریع عملیات لکه گیری آسفالت و رفع کیست های ایجاد شده در معابر شهر توسط نیروهای خدمات شهری مناطق دهگانه شهرداری تاکید کرد.

به گزارش شهریار، محمدرضا قربانیان تبریزی با اشاره به بارندگی های اخیر برف و همچنین شرایط آب هوایی اظهار داشت: به دنبال بارش برف اخیر و ذوب برف و ایجاد یخبندان های مکرر در اثر اختلاف درجه دمای زیاد روز و شب در سطح شهر یکسری کیست ها در سطح معابر شهر ایجاد شده است که ضروری است رفع شود.

قربانیان تاکید کرد: عملیات رفع کیست های بوجود آمده، بهسازی، لکه گیری، آسفالت ریزی در مناطق مختلف شهر تبریز باید با فوریت در محلات مورد نیاز توسط نیروهای زحمتکش خدمات شهری اجرا شود تا خطرات احتمالی وجود کیست ها در معابر کاهش یابد.

محمدرضا قربانیان تبریزی افزود: ضروری است اکیب های آسفالت در مناطق مختلف شهر به صورت مداوم فعالیت نمایند و با توجه به شرایط آب هوایی مناسب در چند روز اخیر مرمت و بهسازی آسفالت در معابر، خیابان ها و کوچه ها تسریع شود.

معاون شهردار تبریز اظهار داشت: اکیب های آسفالت معاونت خدمات شهری مستقر در مناطق دهگانه در راستای خدمت رسانی به شهروندان به صورت منظم و روزانه عملیات بهسازی و لگه گیری آسفالت و رفع کیست های احتمالی را در دستور کار دارند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
4 + 5 =