شنبه ۹ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۷
کد خبر71177

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تبریز:
ساماندهی تفکیک‌کنندگان غیرمجاز تا سه ماهه اول سال آینده به اتمام می‌رسد

اصغری

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تبریز از اتمام ساماندهی تفکیک کنندگان غیرمجاز، تا پایان سه ماهه اول سال ۱۴۰۰ خبر داد.

علیرضا اصغری در گفتگو با شهریار با اعلام این مطلب اظهار کرد: وضعیت اقتصادی فعلی جامعه و افزایش قیمت ضایعات، باعث شده است در سال ها و ماه های اخیر شاهد افزایش چشمگیر تفکیک کنندگان غیرمجاز در کل کشور و همچنین تبریز باشیم.

او با بیان اینکه تفکیک کنندگان غیرمجاز به دلیل تهدید علیه بهداشت عمومی غیرقانونی تلقی می شوند، افزود: با توجه به شرایط جامعه، اولویت سازمان مدیریت پسماند، ساماندهی این تفکیک کنندگان به جای برخورد قانونی است.

او با تکذیب اخذ هرگونه مالیات از تفکیک کنندگان غیرمجاز، گفت: سازمان مدیریت پسماند در نظر دارد بدون هیچ گونه هزینه ای نسبت به ساماندهی این افراد اقدام کند که تا به حال ۳۰۰نفر از نظر بهداشتی واکسیناسیون شده اند.

اصغری تشریح کرد: در طح ساماندهی تفکیک کنندگان غیرمجاز، پس از شناسایی محل و وسیله نقلیه این افراد، نسبت به صدور کارت اقدام می شود.

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند در بخش دیگری از صحبت های خود یکی از راه های کاهش تفکیک کنندگان غیرمجاز را اجرای جدی طرح تفکیک از مبدا عنوان کرد و گفت:  در هشت ماه اخیر شرکتی که با ما قرارداد تفکیک از مبدا دارد، به شکل جدی اجرای این طرح را در اولویت قرار داده است.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
3 + 5 =