یکشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۰
کد خبر71195

بررسی مشکلات اهالی شادباد مشایخ

بررسی مشکلات اهالی شادباد مشایخ توسط مدیران شهری

مشکلات اهالی شادباد مشایخ با حضور نمانیده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی، فرماندار تبریز و شهردار منطقه 2 شهرداری تبریز بررسی شد.

به گزارش شهریار، در جلسه ای که با حضور حجت الاسلام سیدمحمدرضا تاج الدینی نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی، بهروز مهدوی فرماندار، بخشدار مرکزی تبریز و تنی چند از روسای ادارات و سازمان ها و همچنین با حضور باقر خوشنواز شهردار، معاون فنی و عمرانی و معاون خدمات شهری این منطقه بنا به دعوت شورا و دهیاری شادباد مشایخ به انجام رسید، مشکلات اهالی روستا مورد بررسی مدیران شهری قرار گرفت.
شهردار منطقه ۲ در این حسینیه و در جمع اهالی در سخنانی ضمن قدردانی از ساکنین متدین و خونگرم شادآباد گفت:  منطقه ۲ شهرداری تبریز برای ارائه خدمات مختلف شهری به اهالی روستا هیچگاه دریغ نکرده و به این امر تداوم خواهد بخشید.
وی در توضیح خدمات انجام گرفته از سوی شهرداری منطقه ۲ به این روستا اظهار کرد: در طول زمستان و در پی بارش های متعدد برف، این منطقه برای تردد آسان اهالی اقدام به نمک پاشی معابر کرده و خدمات شهری دیگری از قبیل لکه گیری معابر و جمع آوری زباله این روستا را عهده دار شده است.
خوشنواز در پاسخ به رفع پاره ای از مشکلات اهالی روستا، از فرماندار تبریز خواست برای اجرای قانونمند خدمات شهری و عمرانی از قبیل آسفالت ریزی و جدول گذاری مسیر ۴ کیلومتری شادآباد (از میدان ائل گلی تا شادباد)، اقدامات لازم را به انجام رسانند تا شهرداری بر اساس ابلاغیه فرمانداری بتواند نسبت به ارائه خدمات به این روستا در سال ۱۴۰۰، اقدام نماید.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
7 + 3 =