یکشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۷
کد خبر71249

پاکسازی روزانه معابر در آستانه نوروز

قربانیان

معاون خدمات شهری و اجرایی شهردار تبریز از اجرای گسترده طرح استقبال از بهار و پاکسازی روزانه معابر شهر در تمامی مناطق دهگانه شهرداری تبریز خبر داد.

به گزارش شهریار، محمدرضا قربانیان تبریزی با اعلام این خبر گفت: عملیات پاکسازی معابر شهر در طول ۲۰ روز در تمامی مناطق و نواحی شهری بر اساس برنامه اعلامی در حال اجراست و ناظران ستادی نیز به صورت مستمر از محل های مورد پاکسازی طبق برنامه اعلامی بازدید می کنند.

قربانیان تبریزی افزود: نیروهای خدمات شهری مناطق ده گانه شهرداری تبریز همزمان با پاکسازی معابر شهر، پاکسازی و شستشوی کامل جداول و نرده ها سطح حوزه های مناطق دهگانه را نیز در دستور کار دارند.

وی با تاکید بر تنظیف و گندزدایی و پاکسازی جای باکس ها و باکس های زباله در مناطق دهگانه اظهار کرد: شستشوی کانال ها و آبروها و معابر سطح حوزه و همچنین گندزدایی، ضدعفونی و پاکسازی محلهای جای باکس و خود باکسها از دیگر برنامه های نیروهای خدمات شهری در ایام اجرای طرح استقبال از بهار ۱۴۰۰ خواهد بود.

معاون خدمات شهری و اجرایی شهردار تبریز در پایان سخنانش با تاکید بر رسیدگی و رفع مشکلات ایستگاه های اتوبوس در سطح حوزه ها اظهار کرد: ضروری است شستشوی خودروهای حامل زباله و رسیدگی به وضعیت ظاهری خودروها نیز مورد توجه نیروهای خدمات شهری در مناطق دهگانه شهرداری تبریز قرار گیرد.

گفتنی است طرح استقبال از بهار ۱۴۰۰ به صورت گسترده در مناطق دهگانه شهرداری تبریز از هفته دوم اسفندماه تا پایان سال جاری اجرا خواهد شد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
2 + 0 =