سه‌شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۸:۳۷
کد خبر71252

برگزاری دوره های آموزشی شهردار و شهروند

برگزاری دوره های آموزشی شهردار و شهروند

مدیر امور فرهنگی اجتماعی شهرداری منطقه هفت تبریز از برگزاری دوره های آموزشی شهردار و شهروند در فرهنگسراهای جنوب غرب تبریز خبر داد.

به گزارش شهریار، رحیم برهان در تشریح این خبر گفت: امور فرهنگی اجتماعی شهرداری منطقه هفت در راستای فرهنگسازی و توسعه فرهنگ نگهداری و حفاظت از محیط زیست و فضای سبز شهری و خانگی اقدام به برگزاری دوره های اموزشی شهردار و شهروند می کند.
وی با اشاره به اینکه در این دوره آموزشی کتاب شهردار منطقه هفت با عنوان "بررسی گلهای آپارتمانی و اهمیت آنها در رفع آلودگی های محیط" با نظارت و تدریس شهردار محترم منطقه مورد استفاده قرار می گیرد، اظهار داشت: توجه به توسعه فضای سبز و حفظ و نگهداری از آن در فضای خانگی و شهری یکی از مهمترین اولویت ها و اهداف شهرداری منطقه هفت بوده و در این راستا با سیاستگذاری های صورت گرفته سعی در اجرای طرح های نو و بدیع می شود.
برهان در ادامه سخنان خود افزود: پایداری و تداوم سیاست گذاری ها در راستای توسعه فضای سبز در گرو فرهنگسازی بوده که با این هدف کتاب شهردار منطقه هفت در خصوص نگهداری و پرورش گل های آپارتمانی و شهری برای شهروندان در کلاس شهر آموزش داده می شود تا شهروندان نیز با احساس مسئولیت اجتماعی بیشتر و با اگاهی از ضرورت و اهمیت حفظ و نگهداری از فضای سبز در کنار مدیران شهری در این امر کوشا باشند.
مدیر امور فرهنگی اجتماعی شهرداری منطقه هفت یادآور شد: دوره اموزشی شهردار و شهروند همراستا با طرح استقبال از بهار بوده و از اسفند ماه آغاز و تا فصل بهار نیز ادامه خواهد داشت.
برهان اضافه کرد: این دوره در قالب کلاس شهر به صورت هفتگی به صورت مجازی و حضوری با حضور و نظارت شهردار منطقه در فرهنگسراهای سطح منطقه برای آموزش کودکان و بزرگسالان اجرا می شود.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
1 + 2 =