سه‌شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۸
کد خبر71261

در عملیات احداث تقاطع غیرهمسطح شهید رحمان فروزنده؛
شمع کوبی کوله و یکی از پایه های ضلع غربی اجرا شد

در عملیات احداث تقاطع غیرهمسطح شهید رحمان فروزنده؛

شهردار منطقه ۳ تبریز از احداث راست گرد در ضلع شمال غربی تقاطع خیابان شهدای ارتش با بلوار سردار شهید قاسم سلیمانی خبر داد.

به گزارش شهریار، داوود طالب نژاد گفت: عملیات احداث تقاطع غیرهمسطح برای کاهش ترافیک از این نقطه سطح حوزه استحفاظی منطقه، مطابق برنامه ریزی ها ادامه دارد.

او طول راست گرد در این ضلع از تقاطع را ۶۰ متر با عرض ۲ متری عنوان کرده و افزود: با احداث این مسیر سواره رو و فراهم آوردن مسیر مناسب جهت تردد وسایل نقلیه، محل احداث کوله و پایه های تقاطع حصار کشی و ایمن سازی شده و عملیات های عمرانی آغاز شد.

شهردار منطقه ۳ تبریز اظهار داشت: تا به حال ۱۰ مورد شمع کوبی برای کوله (دیواره عرضی نگه دارنده) و یکی از پایه های ضلع غربی تقاطع غیرهمسطح شهید فروزنده اجرا شده و آماده فونداسیون شده است.

او اضافه کرد: در حال حاضر نیز حفاری های لازم جهت اجرای عملیات ۵ مورد شمع کوبی یکی دیگر از پایه های ضلع غربی انجام می گیرد.

طالب‌نژاد، تقاطع غیر همسطح شهید رحمان فروزنده بر روی تقاطع خیابان شهدای ارتش و بلوار سردار شهید قاسم سلیمانی را شامل ۲ کوله و ۷ پایه ذکر کرده و  اعلام داشت: با احداث این تقاطع غیر همسطح، ترافیک خیابان ارتش و در ادامه ترافیک شهدای ارتش با سهولت به خیابان معراج و از آنجا نیز به اتوبان شهید کسائی هدایت شده و همچنین وسایل نقلیه عبوری شرق به غرب و بالعکس در بلوار سردار شهید قاسم سلیمانی بدون وقفه، تردد خواهند کرد.

                                                                                      

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
3 + 3 =