پنجشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۹
کد خبر71390

مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری تبریز طرح کرد:
اولویت اول شهرداری تبریز توسعه فضای سبز پایدار است

مراسم روز درختکاری فرمانداری

مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری تبریز گفت: اولویت اول شهرداری تبریز توسعه فضای سبز پایدار شهری است که خوشبختانه عزمی عمومی در این راستا ایجاد شده است.

به گزارش شهریار، مسعود برزگر جلالی پیش از ظهر امروز در آیین  درختکاری در محوطه فرمانداری تبریز اظهار داشت: تبریز از نظر تعداد درخت کمبود دارد و برای جبران آن عزمی عمومی نیاز است که همه آحاد مردم و همه مسئولین باید برای تحقق این مهم دست در دست هم دهیم.

او با اشاره به طرح کاشت یک میلیون  اصله نهال در سال ۹۹ افزود: شهرداری تبریز در فصل کاری سال ۹۹  کاشت یک میلیون اصله نهال و درختچه را در برنامه کاری خود گذاشته و درختچه‌هایی که  قابلیت تبدیل به درخت دارند و در فصول مختلف گل‌دهی خواهند داشت، کاشته شده است که  در دو سه سال آینده فضای سبز شهری، زیبایی خاصی را شاهد خواهیم بود.

مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری تبریز با اشاره به کمبود درخت در تبریز اعلام کرد: برای کاشت این یک میلیون اصله درخت و درختچه باید دست در دست هم بدهیم  چرا که این تعداد برای تبریز کم بوده و حداقل به ۵ میلیون اصله درخت دیگر نیاز داریم.

او اضافه کرد: حضور امروز ما در برنامه درختکاری نشانگر این بود که تمامی ادارات و کارخانجات باید دست در دست هم دهیم و اقدام به کاشت درخت کنیم که هم برای سلامتی جامعه و خودمان خوب است و هم آثار ماندگار از خودمان برای نسل های آینده به یادگار بگذاریم.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
4 + 3 =