یکشنبه ۸ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۳:۲۷
کد خبر71971

مسابقه «چراغِ خانه، بهارِ محله» و ثبت آذین بندی نیمه شعبان

چراغِ خانه

به مناسبت فرارسیدن نیمه شعبان خجسته سالروز میلاد باسعادت منجی عالم بشریت حضرت مهدی(عج) مسابقه «چراغِ خانه، بهارِ محله» با هدف ثبت تصاویری از آذین بندی خانه ها و محلات و معابر شهر تبریز در این روز فرخنده برگزار می شود.

به گزارش شهریار، عموم شهروندان و خانواده‌ها می توانند با ثبت و ارسال تصاویری از اقداماتی که برای گرامیداشت و شادباش نیمه شعبان در خانه، معابر، محله، مغازه یا محل کار خود انجام داده اند، در این پویش مشارکت نموده و جوایز ارزنده ای دریافت نمایند.

بر این اساس شهروندان عکس‌هایی از برنامه‌های مردمی بزرگداشت نیمه‌شعبان در خانه و محله خود را به واحد برگزاری مسابقه ارسال نمایند.
الزامات حضور در مسابقه:
شرکت‌کنندگان، ابتدا باید پیج اینستاگرامی سازمان به نشانی https://www.instagram.com/panjarehtbz/ را فالو کرده و سپس، تصاویر خود را به دایرکت این پیج ارسال کنند.

دامنه تصاویر قابل حضور در مسابقه: جشن‌های خانگی (نظیر کیک پخت با درج نام نورانی امام عصر(ع)، تزئین خانه، نصب پرچم سبز از پنجره و هر ابتکار مشابه دیگری و همچنین تزئینات و فضاسازی‌های کوچه و محله خواهد بود.
مهلت ارسال:
24 فرودین ماه برابر با پایان ماه شعبان
داوری آثار:
گروهی از کارشناسان فرهنگی و هنری سازمان، با معیار قرار دادن معیارهای هنری و تاثیرگذاری معنوی، آثارِ رسیده را داوری می‌کنند. 

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
2 + 0 =