سه‌شنبه ۱۷ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۷:۵۶
کد خبر72120

زمینه‌های اثرگذاری سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز گسترده است

اوقاف

مدیرکل اوقاف و امور خیریه آذربایجان شرقی، تاثیر فرهنگ سازی و اقدامات صورت گرفته توسط سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز بر روی مخاطبان خود در حوزه های مختلف را گسترده و اثربخش معرفی نمود.

حجت الاسلام والمسلمین سید شهاب الدین حسینی با اشاره به ظرفیت های موجود در سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز خاطر نشان کرد: این مجموعه با دارا بودن ظرفیت هایی مطلوب برای انجام فعالیت های فرهنگی و اجتماعی و ورزشی، می تواند زمینه ساز اثرگذاری مطلوب تر بر همه اقشار اجتماعی باشد و اداره کل اوقاف نیز در این مسیر، همراه و همدل این مجموعه است.

وی افزود: تعاملات فرهنگی و اجتماعی بین بخشی میان سازمان ها و نهادهای مرتبط به اثربخشی مطلوب در جامعه مخاطب منجر می شود و کارنامه سازمان در این زمینه درخشان و پرافتخار است.

حجت الاسلام والمسلمین حسینی، با اشاره به عملکرد سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز در جشن های شعبانیه و نوروز خاطر نشان کرد: بستر مجازی، وضعیت مناسبی برای این تعامل فراهم ساخته بود و نمود آن در برنامه های مجازی این سازمان به عینه مشاهده شد.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اظهار داشت: سازمان اوقاف و امور خیریه استان نیز به دلیل ارتباط گسترده خود با حوزه های مختلف اجتماعی این ظرفیت را داراست که بتواند برای همپوشانی اجتماعی میان شهروندان و مخاطبان خود در کنار سازمان باشد و تجارب مختلفی از این اقدام نیز در دست است.

وی اظهار داشت: توجه به مسائل حوزه های اجتماعی عمده ترین هدف ماست و این موضوع می تواند در برنامه ریزی ها و انجام برنامه های مشترک مورد توجه قرار گیرد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
6 + 8 =