پنجشنبه ۲۰ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۳
کد خبر73607

شهردار منطقه ۴ تبریز در برنامه تبریزیم عنوان کرد:
هدف گذاری عمرانی و اجتماعی با اختصاص بودجه ۵۲۰۰ میلیارد ریالی در سال ۱۴۰۰

منطقه چهار

شهردار منطقه ۴ تبریز از اختصاص ۵۲۰۰ میلیارد ریال بودجه برای برنامه‌های عمرانی و اجتماعی در سال ۱۴۰۰ خبر داد.

به گزارش شهریار، اکبر امجدی در برنامه تبریزیم با بیان اینکه شهرداری منطقه چهار تبریز در چهار سال گذشته کوشیده است تا با اجرای طرح‌های مختلف عمرانی و خدماتی پاسخگوی نیازهای شهروندان باشد، تصریح کرد: ۴۰ پروژه عمرانی، خدماتی و زیست‌محیطی با ارزش سرمایه‌گذاری بالغ بر ۳۹۰۰ ریال در این مدت تکمیل و به بهره‌برداری رسیده است.
وی اظهار داشت: شهرداری منطقه ۴ تبریز در سال‌های اخیر عمده برنامه‌های عمرانی خود را بر روی پروژه‌های مسیرگشایی متمرکز کرده است که بر این اساس ۴ رشته مسیرگشایی حجتی به چایکنار، فیضیه غربی به نظام پزشکی، فاز دوم شهید خلیلی و فاز دوم شهید میلانی محقق شده است.
شهردار منطقه ۴ تبریز با بیان اینکه ۵۲۰۰ میلیارد ریال بودجه برای برنامه‌های عمرانی و اجتماعی در سال ۱۴۰۰ تخصیص یافته است، تصریح کرد: از این میزان ۲۲۰۰ میلیارد ریال برای پارک بزرگ تبریز اختصاص داده شده است.
امجدی تصریح کرد: مسیرگشایی ۲۴ متری فلسطین جنوبی، مسیرگشایی فاز اول نظام پزشکی به اره گر، خانه‌پارک ستارخان، آسفالت‌ریزی معابر، پارک محله‌ای شقایق و کانال خیابان شریعتی از جمله طرح‌هایی است که برای سال ۱۴۰۰ پیش‌بینی شده است.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
2 + 12 =