سه‌شنبه ۱ تیر ۱۴۰۰ - ۱۰:۵۹
کد خبر73824

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز طرح کرد:
مدارس ورزشی شهرداری بستری برای پرورش استعدادهای نو

بابک دانش پناه

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز، از مدارس ورزشی این سازمان به عنوان بستری برای پرورش استعدادهای نو در حوزه ورزش یاد کرد.

به گزارش شهریار، بابک دانش پناه، با اشاره به استقبال گسترده شهروندان و علاقمندان از مدارس ورزشی این سازمان خاطر نشان کرد: به رغم گرمای بالای هوا استقبال گسترده ای از این مدارس صورت گرفته است و شهروندان با حضور در این مدارس نسبت به ثبت نام اقدام می کنند.

وی افزود: به همین دلیل، زمان ثبت نام در این مدارس تمدید شده است و تا دهم تیرماه افراد علاقمند به ثبت نام در این کلاس ها می توانند ثبت نام کنند.

 رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی شهرداری اظهار کرد: با توجه به شیوع ویروس کرونا و به نوعی کاهش فعالیت‌های جسمی و ورزشی، اقشار مختلف به ویژه کودکان با فقر حرکتی مواجه هستند که تلاش می‌کنیم با رعایت پروتکل‌ها و محدودیت‌ها، در راستای جبران بخشی از این فقر حرکتی گام برداریم.

او اضافه کرد: طبق پیش‌بینی‌های صورت گرفته، مدارس ورزشی شهرداری تبریز در سال ۱۴۰۰ با هدف غنی‌سازی اوقات فراغت، استعدادیابی و بسترسازی برای رشد این استعدادها در رشته‌های مختلف برگزار می‌شود.

دانش‌پناه در خصوص رشته‌های ورزشی این مدارس گفت: امسال در این مدارس رشته‌های فوتبال، کشتی و ورزش پهلوانی ویژه پسران بوده و فوتسال ویژه دختران است. رشته‌های تکواندو، والیبال و تیراندازی نیز در هر دو بخش برگزار می‌شود.

وی افزود: زمین و سالن‌های ارم، اندیشه، دیهیم، بابک، توانیر، پارک صنعت، مرزداران، شهید توانا، سفیر امید، شهدای خطیب، شهربانو، یاغچیان و پاسداران امسال در مدارس ورزشی شهرداری تبریز فعال خواهند بود تا شهروندان تبریزی که در نقاط مختلف شهر سکونت دارند، به راحتی بتوانند از این مدارس استفاده کنند.

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی  در رابطه با حضور پیشکسوتان ورزشی تبریز در مدارس ورزشی شهرداری تبریز خاطرنشان کرد: در مدارس امسال به صورت ویژه از اساتید و پیشکسوتان شناخته شده و ورزشی شهرداری تبریز که در سطح ملی و بین‌المللی شناخته شده هستند استفاده خواهیم کرد تا تجربیات آن‌ها به صورت کامل در اختیار رشد و پیشرفت کودکان و نوجوانان تبریزی باشد.

وی ابراز داشت: در همین راستا از اساتیدی همچون عادل بناکار، علی‌اکبر استاد اسدی، اسماعیل تقی پور، حامد جعفری و... در رشته‌های مختلف ورزشی بهره خواهیم برد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
1 + 14 =