چهارشنبه ۲۳ تیر ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۲
کد خبر74298

رییس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز خبر داد:
نماهنگ "سفیران غدیر"، در فضای شهری تولید می شود

نماهنگ "سفیران غدیر"

رییس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز، از تولید نماهنگ "سفیران غدیر" با رویکرد بزرگداشت عید سعید غدیر خبر داد.

به گزارش شهریار، بابک دانش پناه با اشاره به برنامه های این سازمان به مناسبت عید غدیر، گفت: تجربه نخست در این حوزه، سال گذشت با تولید نماهنگی به همین مناسبت تولید شد که بازتاب گسترده ای در فضای مجازی داشت و در بسیاری از پلتفرم های مجازی بازپخش شد.

وی افزود: در این نماهنگ نیز قرار است با بهره گیری از ظرفیت شهروندان تبریزی در اقشار سنی مختلف، زمینه ارادت ورزی به ساحت قدسی حضرت امیرالمونین علیه السلام، فراهم شود.

رییس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز اضاه کرد: این نماهنگ قرار است با انجام فیلمبرداری در سنگفرش تربیت تبریز انجام و بعد از تدوین و مراحل فنی، همزمان با عید سعید غدیر در فضای مجازی و سایر شبکه ها پخش شود.

او با اشاره به جایگاه یگانه غدیر در میان مردم تبریز خاطر نشان کرد: این مناسبت همواره برای مردم یادآور برادری و اخوت است و سهم ما نیز در این جشن بزرگ، همراهی در تولید این کلیپ خواهد بود.

دانش‌پناه با اشاره به اهمیت واقعه غدیر برای فرهنگ شیعی و ضرورت توجه به این مقوله اظهار کرد: غدیر برای همه نشانی از هویت است و شناخت ما از این واقعه به شناخت معارف ناب اسلامی و دینی کمک خواهد کرد.

وی افزود: این نماهنگ به همت گروه فرهنگی مذهبی آئینه، کارگردانی حسین باهر، با شعری از مرتضی طوسی و آهنگسازی محمد جوادی با همراهی ۲۰ نفر از بازیگران و سایر عوامل فنی تولید می شود.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
8 + 9 =