پنجشنبه ۲۴ تیر ۱۴۰۰ - ۱۲:۳۶
کد خبر74312

سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز به نقش اثربخش خود در حمایت از هنرمندان ادامه می‌دهد

بابک دانش پناه - بیت امام جمعه - رونمایی از پوستر تکه های سنگین سرب

رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز، بر عزم سازمان متبوع خود در حمایت از هنرمندان تأکید کرد.

به گزارش شهریار، بابک دانش پناه، رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز در مراسم رونمایی از پوستر نمایش تکه‌های سنگین سرب که در محل دفتر نماینده ولی‌فقیه در استان برگزار شد، با بیان اینکه سازمان برای حمایت از فعالیت‌های فرهنگی و هنری مصمم است، خطر نشان کرد: در ماه‌هایی که کرونا همه فعالیت‌های فرهنگی و هنری را تحت تأثیر منفی خود قرار داده بود، ناخواسته رکودی عمیق بر همین فضا حاکم شد که در روزهای گذشته با بازگشایی تئاتر شهر، این فضاترمیم شد.

وی افزود: سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز نیز به عنوان نهادی که خود را حامی هنرمندان و اهالی فرهنگ می‌داند می‌کوشد در این قافله نقش‌آفرین باشد و از فعالیت‌های فرهنگی و هنری به قدر وسع خود حمایت کند.

وی با اشاره به نقش سازمان متبوع خود در حمایت از اجرای نمایشی با محوریت زندگی شهید چمران گفت: این نمایش با توجه به پرداختی که به حیات پربار شهید چمران داشت، فرصتی ارزشمند برای حمایت از اجرای آن را فراهم کرد که امیدواریم نقش خود را تثبیت کند.

دانش پناه با قدردانی از همراهی مستمر امام‌جمعه محبوب تبریز در فعالیت‌های متنوع فرهنگی و هنری و جامعه هنرمندان از همراهی با سازمان در برگزاری رویدادهای فرهنگی و هنری خاطرنشان کرد: سازمان همواره خود را همراه آن‌ها می‌داند و در تلاش است تا روندی تثبیت‌شده برای این امر را دوام بخشد.

این مراسم با سخنرانی نماینده ولی‌فقیه در استان، رئیس سازمان فرهنگی اجماعی شهرداری تبریز، مدیران فرهنگی و یادگاران دفاع مقدس با رونمایی از پوستر این نمایش همراه بود.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
7 + 2 =