یکشنبه ۲۷ تیر ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۲
کد خبر74363

مستند " مهاجر الی الله" رونمایی می‌شود

رونمایی از مستند مهاجر الی الله

مستند "مهاجر الی الله" به مناسبت ششمین سالروز شهادت شهدای فاجعه منا و شهید محمدرضا جلالی، مداح تبریزی شهید در این فاجعه، با حضور اهالی فرهنگ و مداحان رونمایی می شود.

به گزارش شهریار، آئین یادبود ششمین سالروز شهادت شهدای فاجعه منا و شهید محمدرضا جلالی از ساعت ۱۸:۳۰ روز دوشنبه، ۲۸ تیرماه سال جاری در پردیس سینمایی قدس برگزار می‌شود.

در این مراسم از مستند "مهاجر الی الله" که به کارگردانی بهزاد پروین قدس، هنرمند پیشکسوت دفاع مقدس تولیدشده نیز رونمایی خواهد شد.

بابک دانش پناه، رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز در خصوص رونمایی از این مستند و حمایت از هنرمندان اظهار داشت: تلاش می‌کنیم در حوزه‌ها و عرصه‌های مختلف از هنرمندان و ورزشکاران عزیزمان حمایت کنیم.

وی افزود: رونمایی از این مستند بهانه‌ای بود تا سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز مشتاقانه در جهت حمایت از این هنرمند عرصه ایثار و دفاع مقدس در کنار دیگر نهادهای فرهنگی استان حضور یافته و مشارکت کند.

دانش پناه در پایان گفت: امیدواریم با حمایت از هنرمندان عرصه‌های مختلف بتوانیم گام‌های مؤثری در توسعه فعالیت‌های فرهنگی و هنری تبریز عزیز برداریم.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
7 + 4 =