سه‌شنبه ۱۹ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۶:۵۴
کد خبر74860

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز خبر داد:
فعالیت ۸۵۰ دانش آموز در مدارس ورزش شهرداری تبریز

دانش پناه

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز از حضور ۸۵۰ دانش آموز در مدارس ورزشی این سازمان خبر داد.

به گزارش شهریار، بابک دانش پناه همزمان با روز خبرنگار از تلاش های اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تبریز و شهریار نیوز و همچنین همکاری های این رسانه در اطلاع رسانی اخبار مدیریت شهری تقدیر کرد.

او با اشاره به فعالیت های ورزشی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی گفت: در تابستان امسال ۸۵۰ دانش آموز در رشته های مختلف مدارس ورزش سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز از جمله فوتبال، والیبال و تکواندو ثبت نام کردند.

او ادامه داد: با توجه به رعایت شیوه نامه های بهداشتی در ایام کرونا، استقبال خانواده ها برای ثبت نام فرزندان خود در این مدارس زیاد بود اما ما تلاش کردیم که کیفیت کلاس ها را حفظ کنیم.

او به فعالیت مستمر سالن های ورزشی شهرداری تبریز اشاره کرد و گفت: غیر از روزهایی که محدودیت کرونایی اعمال می شود، همه سالن های ورزشی شهرداری تبریز اعم از سالن های فوتبال، والیبال، تکواندو، کاراته و ... فعال هستند و ماهانه ۶۵ هزار نفر ساعت در این سالن ها فعالیت می کنند.

دانش پناه عنوان کرد: سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز تنها مجموعه ای است که در حال حاضر به تیم های دسته دوم و سومی شهر تبریز خدمات ارائه می دهد و بازی های تیم های تبریزی در این لیگ ها در زمین چمن شهید توانا برگزار می شود.

او افزود: طرح صبح و ورزش نیز در روزهای بدون محدودیت کرونایی، به صورت مرتب در پارک های سطح شهر برگزار می شود و شهروندان می توانند با رعایت شیوه نامه های بهداشتی با حضور در پارک ها به اجرای حرکات ورزشی زیرنظر مربیان بپردازند.

بابک دانش پناه همچنین در این دیدار با اشاره به تاثیرگذاری شهریار نیوز خاطرنشان کرد: شهریار نیوز هم اکنون به یک جریان ماندگار و اثرگذار در حوزه رسانه های تبریز تبدیل شده است و به دلیل پرداخت حرفه ای محصولات خبری آن همواره مورد توجه و رجوع مخاطبان است.

وی افزود: سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز نیز تقدیم ارتباط نسبتاً گسترده خود با طیفی قالب از شهروندان و مخاطبان در حوزه‌های گوناگون فرهنگی اجتماعی و ورزشی، توانسته جریان ساز خوبی برای این موضوع شود و در این راستا از همکاری های شهریار نیوز خود را بی بهره نمی داند.

رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز اظهار داشت: تعامل این دو مجموعه با همدیگر توانسته در تحقق اهداف فرهنگی شهرداری تبریز نتیجه موثری را منجر شود و به اهداف مطلوب و مورد تقاضای مدیریت کلان شهری کمک کند.

این دیدار با طرح پیشنهادات و ایده هایی در خصوص حوزه های مختلف فرهنگی اجتماعی و ورزشی در شهر تبریز دنبال شد که برخی از آنها به سوژه هایی بدیع برای پرداخت همه جانبه در تبریز تبدیل شدند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
3 + 1 =