پنجشنبه ۴ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۴:۴۳
کد خبر75140

توسعه زیرساخت‌های ورزشی و ورزش همگانی، نیازمند همراهی و حرکت جمعی است

نشست مدیران ورزشی شهرداری تبریز

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز توسعه زیرساخت‌های ورزشی و ورزش همگانی در این شهر را نیازمند همراهی و حرکت جمعی مسئولان و مدیران شهرداری و توجه شورای اسلامی شهر دانست.

به گزارش شهریار، نشست هم‌اندیشی مدیران ورزشی مناطق و سازمان‌های مختلف شهرداری تبریز با پرویز هادی، عضو شورای شهر تبریز، بابک دانش پناه، رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز و سجاد هاشمی، قهرمان دو و میدانی کشورمان برگزار شد.

بابک دانش پناه در این جلسه با اشاره به زیرساخت‌های موجود در شهرداری تبریز برای توسعه ورزش در حوزه‌های مختلف اظهار کرد: خوشبختانه امکانات خوبی در مجموعه شهرداری تبریز موجود است اما در این میان مسائلی وجود دارد که نیازمند توجه ویژه اعضای محترم شورای شهر، شهردار تبریز و مدیران مربوطه است.

وی با قدردانی از حساسیت شورای شهر از اولین گامها با موضوعات فرهنگی، اجتماعی و ورزشی موجود در شهر، افزود: در سال‌های گذشته شاهد برخی مسائل در این حوزه بودیم و برای ارائه خدمات بهتر و بیشتر به شهروندان تبریزی که هدف تمام مجموعه شورا و شهرداری است، به همراهی و حرکت جمعی برای رفع این مشکلات نیاز داریم.

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز ادامه داد: افزایش سرانه ورزشی، توسعه ورزش همگانی در حوزه‌های مختلف، توجه به ورزش بانوان و تعمیر و نگهداری اماکن ورزشی شهرداری نیازمند نگاه ویژه در بودجه و برنامه‌ریزی‌های آتی است که با توجه به دیدگاه اعضای محترم شورا، فکر می‌کنم به سرعت می‌توانیم به اهداف پیش بینی شده دست پیدا کنیم.

همچنین بهمن عبدی، معاون ورزشی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز هم در این نشست با اشاره به دغدغه مدیران ورزشی مناطق و سازمان‌های مختلف شهرداری تبریز اظهار کرد: متأسفانه جایگاه مدیران ورزشی از چارت سازمانی مناطق حذف‌شده که این موضوع باعث می‌شود این مدیران نتوانند آن‌طور که باید وظایف خود را انجام دهند.

وی با تاکید بر اهمیت فعالیت هماهنگ برای اثربخشی برنامه های ورزشی در سطح شهر، افزود: یکی دیگر از دغدغه‌های موجود این است که بودجه ورزشی مناطق یا تعیین نشده و یا در صورت تخصیص، بدون اطلاع مدیران ورزشی هزینه می‌شود.

عبدی در پایان گفت: در حال به‌روزرسانی وضعیت و اطلاعات اماکن ورزشی شهرداری تبریز هستیم تا با به‌روزرسانی بانک اطلاعاتی، بتوانیم خدمات بیشتر و بهتری به همشهریان عزیز ارائه کنیم.

در این نشست مدیران ورزشی مناطق و سازمان‌های مختلف شهرداری تبریز دغدغه و دیدگاه‌های خود را بیان کردند. در پایان نیز از سه مدیر ورزشی به خاطر تلاش‌های صورت گرفته طی ماه‌های گذشته تجلیل شد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
3 + 3 =