چهارشنبه ۲۴ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۶:۱۲
کد خبر75587

فرمانده سازمان بسیج شهرداری تبریز:
پایگاه‌ها باید بازوی توانمند مدیران باشند

سرهنگ ملاحسنی

فرمانده سازمان بسیج شهرداری تبریز در دیدار با اعضای پایگاه مقاومت بسیج شهید توانا مستقر در سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز، پایگاه‌ها را بازوی توانمند مدیران و زمینه‌ساز خدمت‌رسانی به ایشان دانست.

به گزارش شهریار،  مراسم تکریم و معارفه فرمانده پایگاه مقاومت شهید توانا سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز با حضور رحیم ملاحسینی، فرمانده سازمان بسیج شهرداری تبریز برگزار شد.

رحیم ملاحسینی در این مراسم با اشاره به لزوم استفاده از پتانسیل و ظرفیت بسیج اظهار کرد: رهبر معظم انقلاب همواره بر استفاده از ظرفیت بسیج تأکید کرده‌اند. بسیج یعنی مردم و هرگاه که مسئولان به مردم تکیه کرده و از ظرفیت موجود استفاده کرده‌اند، نتایج خوبی برای کشورمان حاصل شده است.

وی افزود: در بحث کرونا هم شاهد بودیم که مردم به میدان آمدند. بسیج و سپاه هم با طرح شهید سلیمانی وارد کار شده تا با تمام توان به تسریع روند واکسیناسیون اقشار مختلف هم‌وطنان کمک کند.

فرمانده سازمان بسیج شهرداری تبریز با اشاره به لزوم همکاری و همراهی پایگاه‌های بسیج با مدیران سازمان‌ها و مناطق شهرداری تبریز خاطرنشان کرد: پایگاه‌ها باید بازوی توانمند مدیران باشند، به‌خصوص که دامنه فعالیت سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز گستردگی‌های خاص خود را دارد. پایگاه و اعضای آن باید با روحیه جهادی و خالصانه با نیت‌های پاک، با انگیزه و تلاشی مضاعف در خدمت سازمان باشند. البته این موضوع دوطرفه است یعنی سازمان‌ها و مناطق هم باید به پایگاه‌ها توجه داشته و از ظرفیت آن‌ها به نحو احسن استفاده کنند.

ملاحسینی افزود: هدف همه ما یکسان بوده و آن‌هم خدمت‌رسانی مناسب و رضایت‌بخش به همشهریان است. بسیج و پایگاه‌های آن دو مأموریت درون‌سازمانی و برون‌سازمانی دارند که باید آشنایی و اشراف کامل به آن داشته باشیم تا بتوانیم خدمات مورد انتظار را به نحو احسن ارائه کنیم. در این صورت عملکرد پایگاه‌ها هم قابل‌قبول خواهد بود.

فرمانده سازمان بسیج شهرداری تبریز همچنین بر تداوم همکاری‌های گذشته با سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز تأکید کرده و گفت: ما در گذشته مشارکت و همکاری‌های خوبی در رویدادهای ورزشی، فرهنگی و اجتماعی مختلف داشتیم که موجب افزایش شور و نشاط اجتماعی شده و نتایج خوبی در پی داشت. لازم است با پیش‌بینی برنامه‌های جدید، بتوانیم خدمات بیشتری به همشهریان عزیز ارائه کنیم.

وی در پایان ضمن قدردانی از تلاش‌های محمدباقر بقائی به عنوان فرمانده سابق پایگاه شهید توانا و آرزوی توفیق برای وی در سمت جدید، بر لزوم تداوم حرکت رو به رشد و مؤثر این پایگاه با حضور محمد جهانگیری، فرمانده جدید این پایگاه تأکید کرد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
2 + 12 =