دوشنبه ۲۹ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۲:۳۰
کد خبر75734

جایگاه تبریز در حوزه‌های فرهنگی و اجتماعی ممتاز است

بابک دانش پناه - برنامه شب نشینی شبکه جام جم

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز گفت: جایگاه تبریز در همه حوزه‌های فرهنگی و اجتماعی در طول تاریخ، برجسته و ممتاز بوده است.

به گزارش شهریار، بابک دانش پناه که در برنامه زنده "شب نشینی" شبکه جهانی جام جم که با همکاری شهرداری و سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز، برای ایرانیان و فارسی‌زبانان قاره اروپا پخش می‌شد، خاطرنشان کرد: این شهر به شهر اولین‌ها اشتهار دارد و به دلیل زمینه‌ساز بودن برای ورود بسیاری از مظاهر تمدن، توانسته تاثیری ژرف بر همه شهرهای ایران بگذارد.
وی افزود: هویت فرهنگی و تاریخی این شهر نیز گویای صبغه درخشان آن است که در همه زمینه‌ها جاذبه‌هایی مختلف و متعدد برای خود ایجاد کرده است و پذیرای همه علاقه‌مندان و مشتاقان به این عرصه است.
رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز اضافه کرد: این شهر همچنین شهری بوده است که توانسته در طول حیات فرهنگی خود، چهره‌هایی ممتاز و سرآمد را به جامعه معرفی کند و زمینه‌ساز بالندگی هرچه بیشتر این شهر شود.
وی با دعوت از عموم ایرانیان و فارسی‌زبانان خارج از کشور برای سفر به تبریز گفت: امیدواریم به‌زودی شرایط برای رفت و آمد و سفر تسهیل شود و ما همچون گذشته پذیرای عموم مسافران به این شهر باشیم.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
9 + 7 =