سه‌شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰ - ۰۸:۴۰
کد خبر76392

مدارس ورزشی شهرداری تبریز، سکوی پرتاب استعدادهای ورزشی شهر

بابک دانش پناه

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز استعدادیابی را یکی از اهداف اصلی و مهم مدارس ورزشی شهرداری تبریز عنوان کرد و از کشف چهره‌های مستعد در این مدارس سخن گفت.

به گزارش شهریار، بابک دانش پناه، رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز در مراسم اختتامیه مدارس ورزشی شهرداری در تابستان 1400 اظهار کرد: این مدارس در رشته‌های مختلف ورزشی از جمله فوتبال، فوتسال، والیبال، بسکتبال، تکواندو و کشتی با حضور بیش از 850 نفر از فرزندان خانواده‌های تبریزی در رده سنی 8 تا 14 سال در اماکن ورزشی شهرداری تبریز برگزار شد.

وی با اشاره به تلاش شبانه‌روزی مربیان و قهرمانان شهر در قالب این مدارس افزود: در کنار غنی‌سازی اوقات فراغت و تشویق کودکان به ورزش، استعدادیابی یکی از مهم‌ترین اهداف مدارس ورزشی شهرداری تبریز در تابستان 1400 بود تا با شناسایی این استعدادها بتوانیم در آکادمی‌های دائمی برای رشد و پیشرفت آن‌ها بسترسازی کنیم.

دانش پناه با قدردانی از همراهی و مساعدت شهرداری تبریز و شورای اسلامی شهر تبریز در برگزاری هرچه بهتر این برنامه‌ها، ادامه داد: یکی دیگر از اهدافمان الگوسازی برای دیگر کودکان و نوجوانان بوده و تلاش می‌کنیم با کمک به رشد و افتخارآفرینی فرزندان تبریز به این هدف دست پیدا کنیم.

وی با اشاره به استعدادهای پرورش‌یافته در آکادمی‌های تکواندو و کشتی شهرداری تبریز از افتخارآفرینی آن‌ها در سطح ملی خبر داد و از مدیران و مربیان این آکادمی‌ها قدردانی کرد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
5 + 10 =