سه‌شنبه ۲۳ آذر ۱۴۰۰ - ۰۹:۱۶
کد خبر77969

همکاری کلانشهرها در برگزاری المپیاد ورزشی جام پرچم نتیجه‌بخش خواهد بود

جوانعلی آذر

سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز گفت: همراهی و همکاری کلانشهرها و اعلام آمادگی آن‌ها برای برگزاری هرچه‌ بهتر دومین دوره المپیاد جام پرچم، نتیجه‌بخش خواهد بود.

به گزارش شهریار، وبینار المپیاد ورزشی جام پرچم با حضور رسول جوانعلی آذر، سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز، مسئولان مجمع کلانشهرهای کشور و مدیران فرهنگی و ورزشی کلانشهرهای کشور برگزار شد.

جوانعلی آذر در این وبینار که به میزبانی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز برگزار شد، گفت: المپیاد ورزشی جام پرچم گام مؤثری در استعدادیابی ورزشی، توسعه ورزش پایه و افزایش همدلی و آموزش رقابت سالم به کودکان و نوجوانان عزیز است که جا دارد به خاطر پیش‌بینی و هماهنگی برگزاری این رقابت‌ها از مجمع کلانشهرهای کشور قدردانی کنم.

وی افزود: با توجه به اهمیت برگزاری این مسابقات از نظر فرهنگی، اجتماعی و ورزشی، در میزبانی وبینار و همایش مجازی المپیاد جام پرچم پیشقدم شدیم و خوشحال هستیم که نتایج قابل توجهی در این وبینار حاصل شد.

سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز و عضو شورای سیاست‌گذاری المپیاد ورزشی جام پرچم ادامه داد: همراهی و همکاری کلانشهرها و اعلام آمادگی آن‌ها برای برگزاری هر چه‌بهتر این رویداد ورزشی نتیجه‌بخش خواهد بود و امیدوارم بتوانیم بهترین استفاده را از این همدلی و همراهی‌ها ببریم.

جوانعلی آذر گفت: علاوه بر حضور سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز در رویداد ورزشی جام پرچم، تلاش می‌کنیم با برنامه‌ریزی و پیش‌بینی رویدادهای مختلف ورزشی، در راستای توسعه ورزش همگانی، ورزش پایه و ... گام برداریم.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
4 + 2 =