پنجشنبه ۲ دی ۱۴۰۰ - ۱۳:۰۳
کد خبر78270

اشتغال قهرمان ناشنوای تبریزی در یکی از سالن‌های بدنسازی شهرداری تبریز

سجاد پیرآیقر چمن

قهرمان ناشنوای تبریزی از روز گذشته کار خود را در یکی از سالن‌های بدنسازی زیرمجموعه سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز آغاز کرد.

محمد علی‌پور سرپرست معاونت ورزشی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز امروز در گفتگو با شهریار با اعلام این خبر گفت: سجاد پیرآیقرچمن از قهرمانان رشته پرتاب دیسک و پرتاب وزنه پس از عقد قرارداد از روز گذشته کار خود را در سالن بدنسازی مجموعه ورزشی شهید توانا آغاز کرد.

وی ادامه داد: بکارگیری این قهرمان بر اساس شیوه نامه حمایت از قهرمانان ورزشی و با دستور شهردار محترم و مصوبه شورای اسلامی شهر تبریز انجام شده است.

علی‌پور در خصوص محل کار این قهرمان رشته دو و میدانی، اظهار کرد: با توجه به اینکه ایشان ورزشکار رشته پرتاب دیسک و وزنه است، به خواسته خود و با صلاحدید سرپرست محترم سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز و تشخیص معاونت ورزشی سازمان در سالن بدنسازی مجموعه ورزشی شهید توانا مشغول به کار شده تا بتواند برای استمرار افتخارآفرینی های خود، تمریناتش را نیز ادامه دهد.

وی ضمن قدردانی از حمایت شورا و شهردار تبریز از این قهرمان، گفت: بکارگیری سجاد در شهرداری تبریز موجب تقویت روحیه این ورزشکار شهرمان شده و او اکنون بدون دغدغه می تواند به ورزش قهرمانی خود ادامه داده و برای شهر و کشورمان افتخارآفرینی کند.

سجاد پیرآیقرچمن دارنده هفت مدال جهانی و آسیایی در رشته پرتاب دیسک و پرتاب وزنه است. او پیش از این به همراه پدر خود مشغول به سیگارفروشی در کنار خیابان بود.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
5 + 10 =