یکشنبه ۵ دی ۱۴۰۰ - ۱۳:۴۱
کد خبر78339

آکادمی‌های تخصصی ورزشی شهرداری تبریز راه‌اندازی می‌شود

محمد علیپور + لیلا بیگ نژاد

معاون ورزشی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز از راه‌اندازی آکادمی‌های تخصصی ورزشی شهرداری در آینده‌ای نزدیک خبر داد.

به گزارش شهریار، محمد علیپور، معاون ورزشی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز در مراسم تجلیل از بانوان کارمند شهرداری که در مسابقات مختلف موفق به کسب عناوین برتر شده بودند، اظهار کرد: حضور بانوان در عرصه‌های مختلف به‌ویژه ورزش را ارج نهاده و برای توسعه زیرساخت‌های لازم برای توسعه ورزش بانوان تلاش می‌کنیم.

وی افزود: باید با تمرکز بیشتر انرژی بیشتری به رفع نواقص موجود اختصاص دهیم تا بتوانیم فقر حرکتی ایجاد شده در دوره شیوع ویروس کرونا را جبران کنیم. همچنین باید با ارتباط درست با همشهریان عزیز آن‌ها را برای حضور در میادین ورزشی ترغیب کرده و در راستای توسعه ورزش شهروندی گام برداریم.

علیپور گفت: طبق برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته در آینده‌ای نزدیک شاهد راه‌اندازی آکادمی‌های تخصصی برای توسعه ورزش پایه و کمک به رشد استعدادهای ناب ورزشی شهرمان خواهیم بود.

لیلا بیگ نژاد، مدیر ورزش بانوان سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز هم ضمن اشاره به برنامه ریزی های صورت گرفته برای توسعه ورزش بانوان اظهار کرد: با توجه به شرایط موجود لازم است اقشار مختلف به ویژه بانوان، با برنامه ریزی مناسب، زمان ویژه ای را برای فعالیت های ورزشی اختصاص دهند چرا که ورزش از ابتلا به بسیاری از بیماری های جسمی و روحی جلوگیری کرده و در بهبود آنها نیز موثر است.

وی در پایان گفت: به دنبال افزایش رویدادهای ورزشی در حوزه بانوان هستیم و در مناسبت های مختلف از فرصت های موجود برای برگزاری این رویدادها استفاده می کنیم.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
3 + 3 =