پنجشنبه ۹ دی ۱۴۰۰ - ۰۸:۵۷
کد خبر78461

سرپرست شهرداری منطقه ۱۰ تبریز خبر داد:
تخریب چهار طبقه مسکونی غیرمجاز با حکم کمیسیون ماده ۱۰۰

تخریب

سرپرست شهرداری منطقه ۱۰ تبریز از تخریب چهار طبقه مسکونی غیر مجاز در کوچه پناه‌پور خیابان امام‌دوست بر اساس حکم صادره از کمیسیون ماده ۱۰۰ خبر داد.

به گزارش شهریار، حسن گنجی با بیان این مطلب اظهار کرد: با هدف مقابله و جلوگیری از ساخت و سازهای بدون پروانه و غیر مجاز و در راستای صیانت از حقوق شهروندی، شهرداری منطقه ۱۰ تبریز برابر احکام صادره کمیسیون ماده صد شهرداری ها اقدام به تخریب احداثی های چهار طبقه غیر مجاز مسکونی یک ساختمان در کوچه پناهپور خیابان امام‌دوست کرد.
وی افزود: به منظور اجرای مفاد رای قطعی صادره کمیسیون ماده ۱۰۰ شهرداری ها، به علت ساخت و ساز بدون پروانه و عدم تمکین مالک پس از طی کردن مراحل قانونی با دستور مراجع ذیصلاح، حکم تخریب چهار طبقه ساختمان غیرمجاز کوچه مذکور صادر و توسط معاونت خدمات شهری و اجرای احکام منطقه با حضور ضابطان قضائی و با رعایت مسائل ایمنی تخریب شد.
گنجی با بیان اینکه سیاست اصلی شهرداری منطقه ۱۰، نظارت دقیق بر لزوم اجرای اصول شهرسازی است، متذکر شد: شهروندان قبل از هرگونه اقدام به خرید و فروش املاک با درخواست گواهی معامله از فروشنده ملک از وضعیت مجاز یا غیر مجاز بودن ملک خود مطلع شوند تا دچار خسارت و زیان مادی و معنوی نگردند.
وی با تاکید بر اینکه احکام کمیسیون ماده صد شهرداریها، لازم‌الاجرا است، این اقدام را گامی موثر و بازدارنده در جهت جلوگیری از ساخت وسازهای غیر قانونی دانست و به سازندگان غیر مجاز هشدار داد که این منطقه مصمم به اجرای احکام صادره در کوتاه‌ترین زمان ممکن است.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
1 + 14 =