جمعه ۱۰ دی ۱۴۰۰ - ۱۶:۲۸
کد خبر78512

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی:
آقای استاندار و بنده در تغییر مدیرعامل سازمان عون بن علی با آقای شهردار موافقت داشتیم اما گردش کار ایرادی داشت که اصلاح شد

رحمتی

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی و رییس هیئت مدیره سازمان عون بن علی گفت: آقای استاندار و بنده در تغییر مدیرعامل سازمان عون بن علی با آقای شهردار موافقت داشتیم اما گردش کار ایرادی داشت که اصلاح شد و اعتقاد دارم مدیر مجموعه عون بن علی که از سازمانهای وابسته به شهرداری تبریز است، باید با انتخاب شهردار باشد.

به گزارش شهریار، جواد رحمتی گفت: تغییرات مدیریتی قاعده ای  است که همه جا حتی در استانداری و سایر شهرداری ها اتفاق می افتد و اعتقاد دارم مدیر مجموعه عون بن علی که از سازمانهای وابسته به شهرداری تبریز است باید با انتخاب شهردار باشد.
رییس هیئت مدیره  سازمان عون بن علی افزود: در بحث سازمانها از لحاظ اساسنامه چارچوب های تعریف شده که سعی می‌کنیم اساسنامه عین قانون اجرا شود و آقای استاندار و بنده در تغییر مدیرعامل سازمان عون بن علی با آقای شهردار موافقت داشتیم اما گردش کار ایرادی داشت که اصلاح شد.
 او تصریح کرد: شهردار تبریز انتخاب مدیران را بر اساس سیاست کاری که تعریف کرده‌اند انجام می دهند و از آقای شهردار به خاطر سعه صدر و تعاملی که در روند تغییر مدیریت عون بن علی داشتند تشکر می کنم. 

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
9 + 3 =