سه‌شنبه ۱۴ دی ۱۴۰۰ - ۰۹:۴۶
کد خبر78519

جلوگیری و جمع آوری ساخت و ساز غیر مجاز در دستور کار شهرداری منطقه ۱۰

ساخت غیرمجازاصمعی

معاون خدمات شهری منطقه ۱۰ از افزایش بی رویه خانه های غیرمجاز در سطح منطقه توسط سودجویان خبر داد.

به گزارش شهریار، کمال امید با اعلام این خبر اظهار داشت: با تلاش عوامل اجرائی معاونت خدمات شهری منطقه ۱۰ از ساخت و ساز غیر مجاز دو طبقه مسکونی در حال احداث خیابان اصمعی در سطح حوزه منطقه جلوگیری به عمل آمد.
وی افزود: به منظور جلوگیری از ادامه عملیات ساختمانی ساخت و ساز غیر مجاز، مصالح ساختمانی طبقات در حال احداث غیر اصولی و فاقد مجوز موجود در محل مذکور نیز جمع آوری شد.
وی با تاکید بر اینکه جلوگیری از ساخت و ساز خانه های غیرمجاز توسط سودجویان یکی از وظایف اصلی و بدون ملاحظه حوزه معاونت خدمات شهری است، تصریح کرد: بی شک به دلیل گستردگی و ناکارآمدی بافت شهری و حاشیه نشینی در محدوده منطقه ۱۰ و از طرفی پایین بودن ارزش منطقه و ضوابط شهرسازی خاص منطقه از جمله واقع شدن در محدوده فرهنگی- تاریخی باعث شده، پدیده شوم تخلفات ساختمانی و کثرت ساخت و سازهای غیر مجاز در سطح منطقه ۱۰ به عنوان معضل جدی مطرح شود.
امید، رویکرد جدی این معاونت مبنی بر جلوگیری از ساخت و سازهای غیر مجاز را یادآور شد و اذعان کرد: معاونت خدمات شهری منطقه بر روند ساخت و سازها نظارت مستمر داشته و با هر گونه تخلف در این زمینه با جدیت برخورد می کند.
معاون خدمات شهری منطقه ۱۰ ضمن تشکر از عوامل اجرائی ابراز امیدواری کرد که با اجرای احکام تخریب، ساخت و سازهای غیر مجاز روند رو به کاهشی خواهد داشت.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
7 + 3 =