دوشنبه ۱۳ دی ۱۴۰۰ - ۱۴:۰۵
کد خبر78604

مراسم بزرگداشت ایام فاطمیه و سالگرد شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی برگزار شد

مراسم

از سوی شهرداری منطقه ۱۰ تبریز مراسم گرامیداشت ایام فاطمیه و سالروز شهادت سپهبد قاسم سلیمانی در محل خانه سلامت ارم برگزار شد.

به گزارش شهریار، مراسم گرامیداشت ایام فاطمیه و بزرگداشت سالگرد شهادت سردار دل‌ها با حضور معاون هماهنگ کننده سپاه عاشورا، فرماندهان حوزه ۳ بسیج شهرداری و ۸ بسیج شهری، سرپرست شهرداری منطقه ۱۰، معاونان و کارکنان شهرداری منطقه ۱۰ تبریز، با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی در خانه سلامت ارم برگزار شد.
در این مراسم معنوی که با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار شد، حسن گنجی سرپرست شهرداری منطقه ۱۰ ضمن تسلیت فرا رسیدن شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) با اشاره به شخصیت والای سردار سلیمانی، در خصوص اقدامات شجاعانه ایشان در ایجاد امنیت و حفظ آرامش در کشور مطالبی را بیان کرد.
در ادامه الیاس گل‌محمدزاده معاون هماهنگ کننده فرمانده سپاه عاشورا ضمن گرامیداشت یاد وخاطره سردار دلها و شهدای مقاومت در خصوص شجاعت و اقدامات ارزشمند سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی و دستاوردهای ایشان در جبهه جهانی مقاومت اسلام ایراد سخن کرد.  
وی با اشاره به ابعاد مختلف شخصیت سردار سلیمانی، شهادت او را نقطه عطفی در شکست استکبار جهانی خواند و افزود: دشمن باید بداند راه سردار سلیمانی، با قوت و اقتدار بیشتر، تا رسیدن به هدف نهایی جبهه مقاومت استمرار خواهد داشت.
رضا اکبری مداح اهل بیت عصمت و طهارت نیز در رثای شهادت بانوی مکرم اسلام و بزرگداشت سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و دیگر همرزمان شهیدش به مدیحه سرایی پرداخت.
در پایان این مراسم از سوی شهرداری منطقه ۱۰ تبریز با اهدای لوح سپاس و هدیه از همکاران ایثارگر شاغل در منطقه و فرزندان شاهد تجلیل به عمل آمد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
3 + 2 =