دوشنبه ۱۳ دی ۱۴۰۰ - ۱۷:۲۸
کد خبر78627

پاسخ قانع کننده‌ای در خصوص معضل آلودگی هوای تبریز ارائه نمی‌‎شود

رشیدی

رییس کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک شهری شورای اسلامی شهر تبریز عنوان کرد: هیچ یک از نهادها، پاسخ قانع کننده‌ای در خصوص معضل آلودگی هوای شهر به شهروندان ارائه نمی‌دهند.

به گزارش شهریار به نقل از روابط عمومی شورای اسلامی شهر تبریز، روح‌الله رشیدی صبح روز دوشنبه در سی‌وششمین جلسه‌ی علنی فوق‌العاده اظهار کرد: ما ابتدا به عنوان یک شهروند و سپس به عنوان نماینده مردم احساس می‌کنیم حساسیت ویژه‌ای نسبت به پاسخگویی در خصوص معضل آلودگی هوای شهر برای مردم وجود ندارد.
وی در ادامه ابراز کرد: بی‌اعتمادی شهروندان به مسئولان موضوعی است که این روزها رنگ بیشتری به خود گرفته و هیچگونه عمل مضاعفی در این راستا دیده نمی‌شود.
رییس کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک شهری شورای اسلامی شهر تبریز عنوان کرد: هیچ یک از نهادها، پاسخ قانع کننده‌ای در خصوص معضل آلودگی هوای شهر به شهروندان ارائه نمی‌دهند.
رشیدی در ادامه‌ی سخنان خود گفت: قبلا تحرکات ویترینی در خصوص این مهم از سوی مسئولان به چشم می‌خورد اما چند سالی می‌شود که این گونه اقدامات هم کم‌رنگ شده است.
وی در بخش دیگری از سخنان خود بیان کرد: وزیر نیرو قبلا اعلام کرده بود که امسال در خصوص تولید گاز کمبود داریم، به نظر من این کمبودها هم نشان از کم‌کاری است.
رییس کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک شهری شورای اسلامی شهر تبریز متذکر شد: چرا نیروگاه فیلتراسیون را انجام نمی‌دهد، پیشنهادم این است توضیح روشن در این باره از سوی نیروگاه ارائه شود و موضوع را محرمانه نکنند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
2 + 11 =