سه‌شنبه ۱۴ دی ۱۴۰۰ - ۱۳:۵۳
کد خبر78658

شهردار تبریز:
وظیفه ما در قبال شهدا تمام‌نشدنی است

شهردار

شهردار تبریز گرامیداشت یاد و خاطره شهدا را همیشگی دانست و گفت: اگر بخواهیم اثرات ایثار، شهادت و از خودگذشتگی از جامعه و شهر ما گم نشود و از یادها نرود، باید به شهدا متوسل شویم و یادشان را عزیز و گرامی بداریم.

به گزارش شهریار، عباس رنجبر صبح امروز در مراسم استقبال، تشییع و تدفین پیکرهای مطهر سه شهید گمنام دوران دفاع مقدس در گفتگو با شهریار اظهار کرد: شهدا شمع محفل بشریت هستند و ما امروز بر اساس وظیفه خود در مراسم تشییع این سه شهید سرافراز گمنام که جان خود را در راه دین و خاکمان داده اند، حضور پیدا کردیم تا ادای دینی هرچند کوچک در قبال این انسانهای بزرگ که برای ما الگو هستند، داشته باشیم.

وی ادامه داد: وظیفه ما در قبال شهدای عزیز تمام نشدنی و یک کار روزمره است و باید در هر زمان جاری باشد.

شهردار تبریز عنوان کرد: در هفته مقاومت و سالگرد شهادت سردار بزرگ و شجاع سپاه اسلام، سپهبد حاج قاسم سلیمانی قرار داریم که به این مناسبت، شهرداری تبریز برنامه های متعدد فرهنگی و ورزشی تدوین کرده تا حداقل برای بزرگداشت این انسان های بزرگ و عزیز و ماندگاری یاد و خاطره آنها در اذهان و افکار جامعه قدم هایی برداریم.

یادآور می شود مراسم استقبال، تشییع و تدفین پیکرهای مطهر سه شهید گمنام دوران دفاع مقدس صبح امروز با حضور مردم شهیدپرور و آحاد مختلف جامعه با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
1 + 5 =