جمعه ۱۷ دی ۱۴۰۰ - ۱۵:۴۲
کد خبر78711

شهردار تبریز:
جلوه‌های جهادی شهیدان باکری و سلیمانی باید به صورت عملی وارد عرصه مدیریتی شود

شهردار تبریز

شهردار تبریز گفت: اگر بتوانیم جلوه‌های جهادی شهیدان بزرگ آقا مهدی باکری و سردار حاج قاسم سلیمانی را وارد عرصه مدیریتی کنیم قطعا نتایج موثر و مطلوبی را شاهد خواهیم بود.

به گزارش شهریار، عباس رنجبر در آیین رونمایی از پوستر و افتتاح دبیرخانه همایش ملی جلوه‌های جهادی شهیدان آقا مهدی باکری و حاج قاسم سلیمانی در مدیریت شهری، اظهار داشت: وقتی زندگی شهید آقا مهدی باکری را مطالعه می‌کنیم می بینیم حرکات و سکنات این شهید بزرگوار در بین جوانان و همدلان انقلاب و نظام موثر بود.

رنجبر افزود: شهید آقا مهدی باکری به دنبال جایگاه و شان برای خود نبودند و در خصوص نحوه ورود به لشگر ۳۱ عاشورا نیز به عنوان بسیجی عادی وارد مجموعه رزمندگی شدند.

وی ادامه داد: متاسفانه امروز دچار ظاهر آراستگی شده ایم، با اینکه خودمان را پیرو این شهدی بزرگ می دانیم اما بعضا در واقع عمل نم‌کنیم و تنها عنوان پیرو بودن را با خود همراه داریم و راه خودمان را ادامه می دهیم.

شهردار تبریز با بیان اینکه خوشبختانه در دوره مناسبی از زندگی شاهد فعالیت‌های سردار بزرگ و شجاع اسلام شهید حاج قاسم سلیمانی بودیم، ادامه داد: اگر بتوانیم جلوه‌های جهادی این شهیدان بزرگ را وارد عرصه مدیریتی کنیم قطعا نتایج موثر و مطلوبی را شاهد خواهیم بود.

وی با اشاره به بررسی دقیق مقالات دریافتی توسط دبیرخانه همایش خاطرنشان کرد: مقاله هایی که ارسال می شود باید با برنامه ریزی های مناسب به راهکاری عملی تبدیل شود و باید به دنبال روش های دیگری بوده و راهکارهای مناسبی ارائه دهیم.

رنجبر با بیان اینکه ۶ هزار بسیجی در شهرداری داریم، ادامه داد: باید به صورت عملی پیرو این دو شهید بزرگوار باشیم و خداوند توفیق دهید تا آن گونه که نیاز است در این جامعه خدمت کنیم، به دنبال این نباشیم که تنها اسمی از ما بر روی تابلوها باشد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
8 + 7 =