دوشنبه ۲۰ دی ۱۴۰۰ - ۰۹:۳۳
کد خبر78754

با حضور سرپرست شهرداری منطقه ۳ و فرمانده لشکر ۲۱ حمزه آذربایجان؛
مشکلات قطعه زمین میدان تیر بررسی شد

شهردار منطقه 3 با فرمانده لشکر 21 حمزه آذربایجان ملاقات کرد

سرپرست شهرداری منطقه ۳ تبریز با فرمانده لشکر ۲۱ حمزه آذربایجان در خصوص حل مشکلات قطعه زمین تحت اختیار ارتش با عنوان میدان تیر با هم دیدار کردند.

 به گزارش شهریار، یعقوب وحیدکیا و سرتیپ امیر حسین شفیعی برای حل مشکلات فی‌مابین شهرداری و ارتش، با هم ملاقات کردند.
در این ملاقات که در محل دفتر فرماندهی لشکر ۲۱ حمزه آذربایجان برگزار شد، سرپرست شهرداری منطقه ۳ تبریز حل مسائل مابین شهرداری با ارتش در خصوص انتقال پادگان به خارج شهر و تعیین تکلیف قطعه زمین های در دست ارتش را بحثی دراز مدت عنوان کرد و گفت: در نهایت با تلاش طرفین، بخش عمده ای از این مسائل با توافق های انجام گرفته سال های گذشته حل شد، که حاصل آن توافق ها احداث پارک فرهنگی تاریخی زیبای ۱۰ هکتاری باغشمال شد، که فاز اول آن به اتمام رسیده و احداث فاز دوم آن نیز در حال حاضر اجرا می شود.
وحیدکیا به قطعه زمین مشهور به میدان تیر اشاره کرد و افزود: اگر وضعیت این قطعه زمین نیز تعیین تکلیف و مشخص شود، هم برای ارتش و هم برای شهرداری که نهاد مردمی شهر است، مفید خواهد بود.
وی ادامه داد: به زودی اقدامات لازم در خصوص پرونده مذکور و قراردادهای مربوط به آن از سوی شهرداری منطقه ۳ انجام گرفته و برای اتخاذ تصمیات قانونی لازم به کمیسیون ماده ۵ ارسال می‌شود.
فرمانده لشکر ۲۱ حمزه آذربایجان نیز در این ملاقات در خصوص مشکل چندین ساله قطعه زمین مشهور به میدان تیر گفت: ارتش آمادگی کامل دارد تا با شهرداری تعامل مطلوبی کند تا این نقطه از شهر از وضعیت فعلی درآمده و با کاربری های معین و مشخص طرح جامع، سر و سامان یابد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
9 + 6 =