چهارشنبه ۲۲ دی ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۸
کد خبر78839

در جلسه شهردار تبریز با سرپرست شهرداری منطقه ۸  مطرح شد:
پروژه های زیربنایی در بودجه سال آینده شهرداری منطقه۸ پیش بینی شده است

8

جلسه تدوین برنامه‌ و بودجه سال ۱۴۰۱ شهرداری منطقه ۸ با حضور شهردار تبریز، سرپرست شهرداری منطقه ۸ و معاونین و مدیران منطقه برگزار شد.

به گزارش شهریار، در این جلسه کلیات بودجه پیشنهادی سال ۱۴۰۱ بررسی و پروژه های مد نظر سال آینده شهرداری منطقه ۸ تشریح و بررسی شد.
رضا جان فشان نوبری، سرپرست منطقه ۸ در این جلسه تغییر رویکرد در تامین منابع مالی منطقه را ضروری دانسته و گفت: تامین زیرساخت‌ها در ابعاد مختلف، نیازمند تامین منابع مالی گسترده و مطمئن برای اجرای طرح‌هاست که با حرکت به سمت درآمدهای پایدار می‌توان آن را تامین کرد.
جان فشان افزود: با توجه به قرار گیری شهرداری منطقه ۸ در بافت تاریخی فرهنگی شهر پروژه های سال آینده شهرداری منطقه ۸ بیشتر بر مبنای مرمت وهویت بخشی بافت تاریخی و ایجاد پیاده راه خواهد بود و در کنار آن چندین پروژه زیربنایی و چندین پروژه مسیرگشایی در محدوده شهرداری منطقه ۸ اجرایی خواهد شد.
بنابر این گزارش در این جلسه سرپرست شهرداری منطقه ۸ گزارشی از بودجه سال جاری و میزان تحقق آن ارائه داده و در خصوص اقدامات انجام یافته توضیحاتی ارائه کرد.
در این جلسه عباس رنجبر شهردار تبریز بر لزوم تلاش برای تحقق حداکثری بودجه و تدوین بودجه علمی و اصولی برای سال آتی، در راستای اجرای پروژه های ماندگار در محدوده شهرداری منطقه ۸ تاکید کرد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
9 + 5 =