سه‌شنبه ۲۸ دی ۱۴۰۰ - ۰۹:۲۴
کد خبر78906

آگهی مزایده عمومی؛
اجاره آزمایشگاه شهرداری تبریز

از

اداره کل سلامت شهرداری تبریز در نظر دارد آزمایشگاه کلینیک شهرداری تبریزرا از طریق مزایده عمومی به مدت یک سال به اجاره واگذار نماید.

اداره کل سلامت شهرداری تبریز در نظر دارد به استناد مجوز ماخوذه، آزمایشگاه کلینیک شهرداری تبریز با مشخصات ذیل الذکر از طریق مزایده عمومی و سامانه تدارک الکترونیک دولت (ستاد) به مدت یک سال به اجاره واگذار نماید. لذا از متقاضیان دعوت به عمل می­آید جهت دریافت اسناد مزایده از تاریخ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ تا مورخه ۱۴۰۰/۱۱/۷ به سامانه تدارک الکترونیک دولت (ستاد) مراجعه نمایند. مهلت بارگذاری کلیه­ مدارک به صورت الکترونیکی در سامانه توسط شرکت کننده از تاریخ ۱۴۰۰/۱۱/۰۹ تا ساعت ۸ صبح۱۴۰۰/۱۱/۱۹ می­باشد و تنها سپرده شرکت در مزایده پس از بارگذاری در سامانه، به صورت فیزیکی تا ساعت ۱۱ به تاریخ۱۴۰۰/۱۱/۱۹ در پاکت سربسته به امور قراردادهای شهرداری تبریز واقع در خیابان آزادی- بعد از چهارراه ابوریحان- نبش خیابان لاله زار جنوبی- طبقه پنجم ساختمان مرکزی شهرداری تبریز توسط شرکت کننده تحویل نمایند. لازم به ذکر است شرکت کنندگانی که عضو سامانه ستاد نمی باشند جهت شرکت در مزایده و دریافت گواهی امضا الکترونیک ملزم به ثبت نام در سامانه مذکور می باشند.

مشخصات مورد اجاره :

- مورد اجاره : آزمایشگاه درمانگاه امام رضا (ع) شهرداری تبریز

- موقعیت : تبریز خیابان شهید جدیری کلینیک شهرداری تبریز طبقه زیرزمین

- نوع کاربری : بهداشتی

- مساحت : ۲۰۰ متر مربع

- نوع واگذاری : اجاره به مدت یک سال شمسی

- قیمت کارشناسی : حداقل مبلغ اجاره بها ۲۰ (بیست) درصد کل مبلغ کارکرد آزمایشگاه

- میزان سپرده شرکت در مزایده : ۱/۶۰۰/۰۰۰/۰۰۰ریال

تاریخ بازگشایی پیشنهادات رأس ساعت۱۵سه شنبه به تاریخ۱۴۰۰/۱۱/۱۹در بستر سامانه ستاد در محل اتاق جلسه شهرداری تبریز واقع در خیابان آزادی- بعد از چهارراه ابوریحان- نبش خیابان لاله زار جنوبی- طبقه زیرزمین ساختمان مرکزی شهرداری تبریز برگزار خواهد شد.

·  بدیهی است شرکت در مزایده و ارائه پیشنهاد قیمت به منزله قبول شروط و تکالیف مقرر در اسناد مزایده بوده و شهرداری در رد یا قبول پیشنهادات مختار است.

·  سایر اطلاعات و جزئیات مربوط به مزایده، در اسناد مزایده مندرج می­باشد.

·  هزینه چاپ آگهی به عهده برنده مزایده می­باشد.

· هرگاه برنده اول و دوم مزایده حاضر به انعقاد قرارداد نشوند، سپرده آنها به نفع شهرداری ضبط خواهد شد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
3 + 5 =