یکشنبه ۲۶ دی ۱۴۰۰ - ۱۹:۴۰
کد خبر79027

برف روبی و محلول پاشی معابر منطقه ۱۰ همزمان با بارش برف

برف روبی

به دنبال شروع بارش برف سنگین، عملیات برف روبی و محلول پاشی همه مسیرها و معابر سطح حوزه توسط اکیپ‌های برف‌روبی منطقه ۱۰ در حال اجراست.

به گزارش شهریار، به منظور پیشگیری از بروز حوادث و برای روان سازی عبور و مرور شهروندان، اکیپ های معاونت خدمات شهری منطقه با تجهیز تمامی امکانات و نیروها از شب گذشته با انجام عملیات پاکسازی و برف روبی در تمامی مسیرها، نسبت به برف روبی ، محلول پاشی در تلاش برای سهولت تردد و رفع موانع حرکتی شهروندان می باشند که این عملیات علاوه بر انجام در مسیرهای اصلی در تمامی معابر فرعی سطح حوزه منطقه، اجرائی شد و این فعالیت همچنان تداوم دارد.
 پاکسازی برف از پیاده روها و آبروها نیز از دیگر اقداماتی است که در راستای افزایش ایمنی و سلامتی شهروندان در حال انجام است.
این اقدامات به منظور جلوگیری از یخ زدگی معابر، گشودن مسیرهای ترافیکی، روان سازی ترافیک و جلوگیری از بروز مشکل برای رانندگان وسایل نقلیه و بروز تصادفات انجام گرفت.
گفتنی است کلیه نیروها و تجهیزات برف‌روبی منطقه ۱۰ از آغاز فصل بارش برف در حالت آماده‌باش بسربرده و عملیات برفروبی و محلول پاشی با تداوم بارش برف توسط اکیپ های خدمات شهری و اجرایی منطقه تا عادی‌سازی وضعیت تردد در مسیرها همچنان ادامه خواهد داشت.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
6 + 10 =