دوشنبه ۲۷ دی ۱۴۰۰ - ۰۹:۴۳
کد خبر79028

سرپرست شهرداری منطقه ۱۰ تبریز تاکید کرد:
ضرورت تعامل و همکاری شهروندان در زمان بارش برف

اطلاعیه

سرپرست شهرداری منطقه ۱۰ با اشاره به آمادگی کامل این مجموعه با توجه به تداوم بارش برف، از شهروندان خواست برای تسهیل در برف روبی و پاک سازی معابر شهر همکاری کنند.

به گزارش شهریار، حسن گنجی با اعلام این خبر گفت: با توجه به بارش برف و لغزندگی معابر و احتمال بروز حوادث و تصادفات از شهروندان درخواست می کنیم حدالامکان در مواقع بارش برف و فعالیت اکیپ های خدماتی از تردد غیر ضروری در معابر سطح حوزه و از پارک کردن خودروها در حاشیه معابر خودداری کنند تا برف‌روبی معابر منطقه به طور کامل انجام شود.
وی تعامل و همکاری شهروندان در زمان بارش برف را با عوامل ستاد برف روبی بسیار ضروری و حائز اهمیت دانست و گفت: همکاری شهروندان با مجموعه مدیریت شهری در ایام بارش برف می تواند موجب تسهیل فعالیت ها و مدیریت صحیح امور شود.
گنجی افزود: از شهروندان درخواست می شود با صبر و حوصله بیشتر در ارائه خدمات دهی بهتر و بیشتر با شهرداری منطقه همکاری داشته باشند.
وی خاطرنشان کرد: شهروندان محترم می توانند هر گونه مورد و گزارش خود در خصوص خدمات شهری را به سامانه ۱۳۷ یا تماس با شماره تلفن ۰۹۱۴۲۴۰۴۸۴۴ امور ارتباطات شهرداری منطقه اعلام کنند تا در اسرع وقت مورد رسیدگی قرار گیرد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
6 + 2 =