دوشنبه ۲۷ دی ۱۴۰۰ - ۱۴:۲۵
کد خبر79063

استمرار عملیات برف روبی و یخ زدائی در منطقه ۹

استمرار عملیات برف روبی و یخ زدائی تا عادی شدن وضعیت جوی

عملیات محلول پاشی، برف روبی و یخ زدائی در رأس فعالیت های شهرداری منطقه۹ قرار دارد.

به گزارش شهریار، محمد حسین زاده سزپرست شهرداری منطقه ۹ با اعلام این مطلب اظهار داشت: از آغاز بارش برف در فصل جاری، خدمات شهری و اجرائی  این منطقه با اتخاذ تمهیدات لازم و با استفاده از تجهیزات و ماشین آلات، برف روبی، یخ زدائی و مسیر گشائی معابر و گذرهای سطح حوزه را در رأس فعالیت های خدماتی خود قرار داده است.
وی افزود: با شروع موج جدیدی از بارش های کم سابقه که طی دو روز گذشته شاهد آن بودیم، نیروهای خدوم خدمات شهری و اجرائی این منطقه با تلاش چندین روزه و شبانه روزی خود، مانع از انسداد شریانها و گذرهای این منطقه شدند.

حسین زاده خاطرنشان کرد: با فعالیت سامانه بارشی و کولاک و برودت هوا، نیروهای خدماتی با آماده باش کامل، در راستای تسهیل درتردد وسائط نقلیه شهری و رفع موانع حرکتی شهروندان، از لحظات نخست بارش برف تا کنون با انجام عملیات سریع و بموقع، اقدام به برف روبی و یخ زدائی معابر کرده اند.
سرپرست منطقه۹ گفت: با توجه به موقعیت جغرافیایی و اقلیم این منطقه، عملیات برف روبی و یخ زدائی معابر تا عادی شدن وضعیت جوی استمرار دارد و طبق اطلاعات واصله، در حال حاضر هیچگونه مشکلی در زمینه تردد شهروندان در معابر حوزه وجود ندارد و شهروندان می توانند در صورت بروز هرگونه مشکل موضوع را از طریق سامانه ۱۳۷ مطرح کنند تا بلافاصله نسبت به رفع مشکلات مطروحه اقدامات عاجل صورت گیرد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
5 + 8 =