سه‌شنبه ۵ بهمن ۱۴۰۰ - ۰۹:۵۶
کد خبر79293

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجان شرقی:
تداوم توسعه تفرجگاه عینالی نیازمند حمایت مسئولین استانی

عزیز جوانپور، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجان شرقی

در نشستی که با حضور رئیس دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجان شرقی و سرپرست سازمان عون‌ بن‌ علی برگزار شد، پتانسیل‌های تفرجگاه عینالی و استفاده از توان علمی دانشجویان برای همکاری و هم‌اندیشی در توسعه پایدار این تفرجگاه مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

به گزارش شهریار، بابک دانش پناه سرپرست سازمان عون بن علی در ابتدای نشست ضمن ارائه توضیحاتی در خصوص تفرجگاه عینالی تبریز گفت: منطقه در اختیار این سازمان ۵۶۲۰ هکتاری است و یکی از نیازهای اصلی توسعه تفرجگاه، سنجش ظرفیت‌های بی شمار این منطقه برای رونق گردشگری براساس مبانی علمی است.
دانش پناه اظهار کرد: اعتقاد داریم توسعه پایدار بر محور دانش میسر و محقق می‌شود و در این راستا از نظرات و پیشنهادهای دانشجویان و اساتید استقبال می‌کنیم و آماده انعقاد تفاهم‌نامه و همکاری با دانشگاه‌ها هستیم.
عزیز جوانپور رئیس دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجان شرقی ضمن قدردانی از زحمات شبانه روزی مدیریت و کارکنان سازمان عون بن علی شهرداری تبریز بیان داشت: اقدامات ارزشمندی در تفرجگاه عینالی صورت گرفته و بایستی با همکاری بخش‌های دولتی و خصوصی و مراکز علمی و پژوهشی از تمامی پتانسیل‌های گردشگری موجود استفاده نمود.  
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با تأکید بر توسعه آتی تفرجگاه عینالی گفت: تداوم اجرای طرح عظیم جنگل کاری و تفرجگاهی عینالی نیاز به حمایت مسئولین استانی و شهری و اعتبارات فرا شهرداری دارد که امیدوارم استاندار آذربایجان شرقی و شهردار محترم کلانشهر تبریز توجه ویژه به این مجموعه توریستی و گردشگری داشته باشند.
وی با اعلام آمادگی برای عقد تفاهم‌نامه در راستای استفاده از توان علمی دانشگاه برای همکاری و هم‌اندیشی در توسعه پایدار این تفرجگاه بیان داشت: امیدوارم با بهره‌مندی مطلوب از ظرفیت‌های علمی دانشگاه‌ها در حوزه‌های مختلف و امکانات و منابع انسانی متخصص همچون هدایت موثر پایان‌نامه‌های تحصیلات تکمیلی به سمت خلق پژوهش‌های کاربردی مورد نیاز سازمان عون بن علی، مشاوره و همکاری در اجرای پروژه‌ها رونق و توسعه هر چه بیشتر تفرجگاه عینالی بیش از پیش حاصل گردد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
3 + 4 =