نمایش همه
 • گزارش تصویری: آیین تکریم و معارفه مدیرکل روابط عمومی و بین الملل شهرداری تبریز ۱۳۹۶-۱۰-۱۸ ۱۶:۱۵

  نگاهی به سوابق و پیشینه مدیرکل جدید روابط عمومی و بین الملل شهرداری تبریز

  شهریارنیوز: سعید حاجی زاده که یکی از اهالی آشنای رسانه ای آذربایجان شرقی است، امروز تصدی سمت جدید خود به عنوان مدیرکل روابط عمومی و بین الملل شهرداری تبریز را بر عهده گرفت .

 • 31170.jpg ۱۳۹۶-۱۰-۱۸ ۱۵:۲۳

  یادداشتی بمناسبت تکریم یک مدیر کل دوست!

  صحنه پیوسته بجاست

  کار در روابط عمومی ذاتا روابط عمومی بالا می خواهد! انگار تو باید تمام انرژی روز را ذخیره داشته باشی و ذره ذره آن را خرج کنی، حالا اداره کل روابط عمومی و بین الملل شهرداری تبریز محلی است از مطالبات فراوان و لبریز...

 • عمادی.jpg ۱۳۹۶-۱۰-۱۷ ۱۶:۱۴

  یادداشت

  هر کسی پنج روز نوبت اوست

  شهریارنیوز: مدیرکل سابق روابط عمومی و بین‌الملل شهرداری تبریز با انتشار متنی در حساب اینستاگرام خود، به مرور رویکردهای دو دهه گذشته این حوزه پرداخته و از مدیران، همکاران و اصحاب رسانه قدردانی کرد.

 • n82706377-71947436.jpg ۱۳۹۶-۱۰-۱۴ ۱۲:۵۹

  گزارش/

  اینجا تبریز است

  شهریارنیوز: اینجا تبریز است. همان تبریزی است که سرمه چشم از غبارِ چشمِ مهمان می‌کند و اینک که نرم نرمک مهمانان این شهر در سال پایتخت گردشگری جهان اسلام می رسد زیباتر، آراسته‌تر و مشتاق‌تر از همیشه، دروازه‌های تاریخی‌اش را به روی مسافرانی گشوده که حضورشان مایه شادی و رضایتشان موجب دلگرمی است.

 • 30173.jpg ۱۳۹۶-۱۰-۱۱ ۱۳:۱۵

  با آغاز سال 2018 میلادی/

  تبریز به استقبال میهمانان پایتخت گردشگری کشورهای اسلامی می‌رود

  شهریارنیوز: پس از دو سال انتظار؛ رویداد تبریز 2018 با آغاز سال نو میلادی امروز در تبریز آغاز شد.

 • 1372.jpg ۱۳۹۶-۱۰-۱۱ ۱۲:۳۰

  روایتی از یازدهمین جشنواره بین المللی سینما حقیقت

  شهریارنیوز: جشنواره سینما حقیقت که یکی از جشنواره های تاثیرگذار سینمایی در ایران است، یازدهمین دوره خود را در مختصاتی به حق بین المللی با مدعوین معتبر اعم از داوران، مدرسان کارگاه های آموزشی و پژوهشی و مستندسازان از پنج قاره جهان در پردیس سینمایی چارسوی تهران برگزار کرد.

 • news-2009-march-tsunami_nastajanje_902376805.jpg ۱۳۹۶-۱۰-۰۶ ۰۹:۳۱

  یادداشت/ مهدیه فرج زاده

  علاج واقعه قبل از وقوع باید کرد

  شهریارنیوز: یکی از اساتید روزنامه نگاری و بزرگان این حرفه می گفت خبر یعنی اضطراب. خبر در ذات خود حاوی اضطراب است و غیر قابل پیش بینی.

 • ss4pkx4l68gerp43dh87.jpg ۱۳۹۶-۱۰-۰۵ ۰۹:۲۷

  دانستنی های حقوقی؛

  نکته هایی که باید در مورد «حضانت فرزندان» بدانید!

  شهریارنیوز: از جمله مسائل مهمی که بسیاری از زوجین پس از طلاق با آن روبه‌رو می‌شوند، موضوع حضانت کودک است، زیرا هر یک از زوجین می‌خواهند با بر عهده گرفتن حضانت، فرزند مشترک را نزد خود نگه دارند تا شاید بتوانند درد‌ها و رنج‌های جدایی را زود‌تر فراموش کنند.