سه‌شنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۵
کد خبر37563

همزمان با روز ارتش جمهوری اسلامی ایران انجام یافت/
گلکاری های ویژه در مسیر استقبال از دلاورمردان ارتش جمهوری اسلامی ایران

383.jpg

شهریار نیوز: مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری تبریز همزمان با 29 فروردین روز ارتش جمهوری اسلامی ایران از گلکاری های ویژه در محدوده سه راهی ارتش و مسیر کمربند میانی خبر داد.

به گزارش شهریار به نقل از  سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری تبریز، محمدحسین حسن زاده با اعلام این خبر اظهار داشت: این اقدام با همت شهرداری منطقه سه تبریز جهت استقبال از دلاور مردان همیشه جان بر کف ارتش جمهوری اسلامی انجام یافته است.

حسن زاده افزود: گلهای کاشته شده در محوطه و رفوژ وسط خیابان، نشاء های تولیدی گلخانه شهرداری منطقه 3 هستند که نشان دهنده دست یافتن به خودکفایی تدریجی در تولید گل و گیاه در منطقه است.

وی این گلکاری گلهای زیبا را اقدامی ناچیز در مقابل گلهای همیشه معطر یعنی شهیدان گلگون کفن ارتش جمهوری اسلامی ایران بر شمرد.

مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری تبریز، روز زیبای 29 فروردین، روز ارتش را روز غیرت و جوانمردی و ایستادگی و پایمردی عنوان کرده و افزود: به جهت پاسداشت حرمت شهیدان ارتش جمهوری اسلامی ایران در آستانه روز ارتش محوطه بیرونی پادگان ارتش در محدوده سه راهی ارتش، توسط فضای سبز معاونت خدمات شهری و اجرایی شهرداری منطقه 3 گلکاری شد.