چهارشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۶ - ۰۸:۰۰
کد خبر37580

مدیرعامل سازمان پارکهای شهرداری تبریز خبر داد:
آماده‌باش نیروهای خدماتی و تجهیزات سازمان پارکهای تبریز همزمان با ورود سامانه جدید بارشی

385.jpg

شهریارنیوز: مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری تبریز با اشاره به هشدارهای هواشناسی، از آماده باش کلیه واحدهای فضای سبز سطح تبریز خبر داد.

به گزارش شهریار به نقل از سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری تبریز، محمدحسین حسن زاده با بیان این مطلب اظهار داشت: بنا به گزارش اداره کل هواشناسی آذربایجان شرقی مبنی بر وزش باد و بارش باران طی عصر امروز – چهارشنبه 30 فروردین - اقدامات لازم جهت کاهش خسارات ناشی از این وضعیت جوی ناپایدار ضروری است.

حسن زاده افزود: بر این اساس ، کلیه واحدهای فضای سبز مناطق مختلف تبریز ، شرکت های فضای سبز، نیروهای هرس، ماشین آلات و... از روز گذشته به طور آماده باش در حوزه مربوطه مستقر هستند.

وی با اشاره به اینکه کلیه تمهیدات لازم برای محافظت از گونه های گیاهی و فضای سبز شهری توسط سازمان پارکها و فضای سبز تبریز اتخاذ شده است، گفت: تمام تلاش ما برای وارد آمدن کمترین خسارت به فضای سبز شهری است.

مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری تبریز با تاکید بر اینکه اقدامات لازم جهت کاهش خسارات ناشی از این وضعیت جوی ناپایدار ضروری است، تصریح کرد: هر چند نیروهای فضای سبز تبریز تمام تلاش خود برای تحقق این امر را به کار می برند ولی از شهروندان عزیز نیز خواهشمندیم برای جلوگیری از هر گونه حادثه احتمالی، نکات ایمنی از جمله عدم پارک خودروهای شخصی در زیر درختان، عدم حضور در حریم مسیل ها و... را رعایت کنند.

حسن زاده در پایان اظهار امیدواری کرد با اجرای تمهیدات و اقدامات پیشگیرانه از سوی شهرداری و همچنین با همکاری جدی شهروندان، نزول این نعمت الهی، همراه با خیر و برکت برای شهروندان باشد.