چهارشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۱
کد خبر37601

زیرسازی اساسی مسیر رمپ شمال‌شرقی طرح شبدری ائل‌گلی توسط شهرداری منطقه۲

photo_2017-04-15_10-40-41.jpg

شهریارنیوز: شهردار منطقه ۲ تبریز گفت: با اتمام عملیات تراش آسفالت حد فاصل رمپ شمال شرقی طرح شبدری ائل گلی، عملیات اجرائی زیرسازی این پروژه آغاز شده است.

 به گزارش شهریار به نقل از شهرداری منطقه ۲ تبریز، رسول موسائی، اجرای عملیات آسفالت مسیر مذکور را در حدود ۱کیلومتر ذکر کرد و اظهار داشت: این عملیات که با هدف بهسازی عبور و مرور مسافرین و گردشگران و سهولت دسترسی آنان به مرکز کلانشهر تبریز به انجام می رسد، در دو مرحله زیرسازی و اجرای آسفالت ریزی اساسی خواهد بود.

وی با عنوان اینکه در صورت مساعد شدن شرایط جوی انجام آسفالت ریزی اساسی پروژه مذکور به اجرا در می آید افزود: در تداوم عملیات تسهیل تردد شهروندان از مسیرها و معابر سطح حوزه، شهرداری منطقه دو همچنین لکه گیری مسیرهای شهرک میرداماد، کوی شبنم زعفرانیه و محلات تابعه آن، کوی های مهرگان آبرسان، محلات شهید منتظری و گلگشت،  خیابان ۱۸ متری گلستان و سعدی شهرک ولیعصر جنوبی را هم زمان با سایر پروژه های روان سازی عبور و مرور وسایل نقلیه عمومی با انجام زیرسازی به اجرا درآورده است.

موسائی کوی الهی پرست شهرک ویلاشهر را از سایر فعالیت های شهرداری منطقه دو تبریز برشمرد که در برنامه زیرسازی برای اجرای عملیات لکه گیری آسفالت این منطقه قرار دارد.