دوشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۶ - ۱۶:۴۸
کد خبر41697

حضور سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تبریز در نمایشگاه ربع رشیدی

3.jpg

شهریارنیوز: مدیر عامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تبریز گفت: این سازمان به عنوان یکی از سازمان های تخصصی شهرداری تبریز در ارتباط با موضوعات فناوری و نوآوری برای اولین بار در نمایشگاه ربع رشیدی حضور یافته‌است.

به گزارش شهریار به نقل از سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تبریز، فیضی افزود: نمایشگاه ربع رشیدی فرصتی است تا شرکت های دانش بنیان و فعال در این حوزه محصولات خود را جهت معرفی به مجموعه های دولتی و نیمه دولتی عرضه کنند.

وی ادامه داد:  سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تبریز امید دارد تا از خدمات و محصولات متناسب، از شرکت های دانش بنیان و خصوصی حمایت های لازم و کافی را داشته باشد و از آنها بهره مند شود.

مدیر عامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تبریز خاطرنشان کرد: غنای محتوای این نمایشگاه در حوزه های کاری مختلف نشان از پتانسیل های بسیاری قوی این استان و مخصوصا شهر تبریز دارد و بایستی راهکارهای مناسب جهت حمایت و تجاری سازی ایده ها و طرح ها از سوی مجموعه های دولتی و نیمه دولتی ارائه شود.

فیضی اظهار داشت: زحمات منطقه ویژه علم و فناوری ربع رشیدی تبریز علی الخصوص جناب آقای دکتر علی جهانگیری نشان از این عزم دارد.

گفتنی است پنجمین نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی از 20 لغایت 24 آبان ماه سال جاری در نمایشگاه بین المللی تبریز بر پاست و در جریان برگزاری این نمایشگاه 28 رویداد فناورانه برگزار می شود.

پنجمین نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی با حضور بیش از 1750 طرح نوآورانه با حضور دکتر کلانتری معاون رئیس جمهور، رییس سازمان محیط زیست کشور و استاندار آذربایجان شرقی در محل نمایشگاه بین المللی تبریز کار خود را آغاز کرده است.


 

این نمایشگاه با توجه به اهمیت و غنای محتوای آن با استقبال خوبی از سوی مدیران و مسئولین شهری و کشوری همراه بود که از این موارد می توان به حضور حجت الاسلام والمسلمین سید محمد علی آل هاشم نماینده محترم ولی فقیه در آذربایجان شرقی،دکتر پزشکیان نائب رئیس و نماینده محترم مردم در مجلس شورای اسلامی، دکتر سرکار دبیر ستاد توسعه فناوری نانو کشور، و تعداد زیادی از مقامات کشوری و استانی اشاره کرد.