یکشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۲
کد خبر43573

همصدا با طنین شکوه انقلاب اسلامی و همراه با اقشار مختلف شهروندان،
شهردار تبریز در راهپیمایی وحدت‌بخش ۲۲ بهمن حضور یافت

IMG_20180211_103933_879.jpg

شهریارنیوز: مهندس ایرج شهین‌باهر، به همراه معاونان، مدیران و کارکنان بخش‌های مختلف شهرداری، همگام با حماسه وحدت‌بخش شهروندان تبریزی، در راهپیمایی ۲۲ بهمن حضور یافت.

 به گزارش شهریار، شهردار تبریز، همگام با اقشار مختلف مردم انقلابی با آغاز راهپیمایی ۲۲ بهمن، از عمارت شهرداری تبریز، به خیل جمعیتی پیوست که در جشن سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی، برای تجدید میثاق با آرمان‌های بنیان‌گذار جمهوری اسلامی و مقام معظم رهبری، مصمم و استوار، فریاد آزادی، آگاهی و صلابت سر دادند.

در این میان، سازمان بسیج شهرداری تبریز با پیش‌بینی تمهیدات مختلف و اداره کل روابط عمومی و بین الملل نقش موثر در نظم و انسجام راهپیمایی، به خصوص در مسیرهای منتهی به عمارت شهرداری، بر عهده داشت.

شهروندان تبریزی با فریاد‌های مرگ‌برآمریکا و مرگ‌بر‌اسرائیل ضمن اعلام  شکوه و صلابت انقلاب اسلامی، انزجار خود را از سیاست‌های استبدادی و استکباری نظام سلطه اعلام کردند.

حضور کودکان و نوجوان و ابتکارات مردمی در طراحی تابلوها و برخی ماکت‌ها، همچنین برپایی غرفه های اطلاع رسانی و ایستگاه‌های صلواتی در راهپیمایی امسال چشمگیر بود.

آماده سازی مسیر راهپیمایی ۲۲ بهمن جهت حضور پرشور شهروندان ، توزیع اقلام مختلف از قبیل پرچم‌های مقدس کشورمان و پوسترهایی با مضامین رهنمودهای رهبر معظم انقلاب از پیش‌بینی‌های صورت گرفته توسط شهرداری تبریز در برگزاری هر چه باشکوه راهپیمایی ۲۲ بهمن بود.

 

گروه‌های معاونت خدمات شهری و پاکبانان مناطق قبل و بعد از مراسم راهپیمایی، تنظیف سراسری مسیر را به ویژه در مرکز شهر اجرا کردند.