سه‌شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۰
کد خبر44212

توسط شهرداری منطقه۱،
عملیات بیس پلیت و بتن‌ریزی پروژه ساختمان اداری در حال اجراست

image.png

شهریارنیوز: معاون فنی‌وعمرانی منطقه ۱ گفت: عملیات بیس پلیت و بتن‌ریزی محور ششم پروژه ساختمان اداری در حال اجرا است.

به گزارش شهریار به نقل از شهرداری منطقه ۱ تبریز، نصراله‌پور با اشاره به اجرای سریع پروژه ساختمان اداری منطقه یک و سالن همایش ولیعصر اعلام داشت: این پروژه که برای منطقه حائز اهمیت است، همچنان در حال اجرا بوده و هم اکنون در محور ششم آن قرار گرفته‌ایم.

معاون فنی و عمرانی منطقه یک افزود : در حال حاضر این پروژه در مرحله اجرای بیس پلیت و بتن ریزی قرار دارد که همچنان شاهد تداوم این عملیات هستیم.

وی گفت: این معاونت با دقت و سرعت در اجرای پروژه‌های منطقه‌ای پیشتاز بوده و همزمان چندین پروژه مهم را در دست اقدام داریم که  شاهد عملیاتی شدن و تداوم تلاش‌های شبانه‌روزی در این حوزه هستیم.

عملیات اجرایی ساختمان اداری و خدماتی شهرداری منطقه ۱ تبریز و مرکز همایش‌ ولیعصر (عج)  در ۱۳ طبقه با زیربنای کلی ۱۴ هزار مترمربع در دو بخش خدماتی و اداری در نظر گرفته شده است. پارکینگ، رستوران، سالن‌ اجتماعات ۹۰۰ نفره، از دیگر بخش‌های ساختمان اداری و خدماتی شهرداری منطقه ۱ تبریز است. این ساختمان که نقش تعیین‌‌کننده در تقویت برنامه‌های ستادی و اجرایی منطقه ۱ خواهد داشت، با مبلغ ۱۳ میلیارد تومان در مدت ۱۲ ماه، احداث می‌شود.

.

.